Dziecko
wędkarstwo
Przygotowane przez: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W górach można cudownie spędzić czas, lecz na pewno trzeba dobrać odpowiednie miejsce oraz obiekt turystyczny

Dzisiaj można zaplanować odpoczynek na mnóstwo różnych sposobów, bo baza noclegowa jest świetnie rozbudowana i pozwala pojechać w dosłownie każdy rejon kraju.
góry
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Jak wyjeżdżać z dziećmi

W okresie wakacji sporym problemem okazują się nieraz dzieci. Zwłaszcza w młodym wieku ciężko przecież liczyć na to, by te brać do muzeów czy także na zwiedzanie rozmaitych obiektów. Dobrze więc z reguły tak zaplanować wakacje, aby dzieci ani rodzice się na nich się nie nudzili, co mimo to z reguły nie może być kwestią prostą, a wręcz na odwrót, jest to jedna z kwestii, która niemal za każdym razem powoduje kłopoty. Odpowiedzią na nie są w stanie być jednak chodliwe i naprawdę ciekawe wczasy z dziećmi w górach. Z pewnością warto więc zapoznać się z takim intrygującym tematem bliżej a, także zastanowić się chociażby nad wyprawą w Karkonosze.
Słownik
Article wrote: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu

Należy się posługiwać różnymi książkami

W jednym podręczniku zawarte są jedne tematy, a w innym zapisane jest coś całkowicie kolejnego, albo dzieje się tak, iż konkretne tematy są dużo bardziej rozpisane. Przez to jeżeli pragniemy zgłębiać własną wiedzę na konkretny temat musimy się podpierać różnymi książkami oraz podręcznikami, gdyż tylko wówczas będziemy mieli szanse sobie wyrobić różny punkt patrzenia na dane zagadnienia.
dziecko grające na kinekcie
Przygotowane przez: homard.net
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pozwól, żeby Twój komputer był interesującą rozrywką

Komputer stał się dla każdego z nas urządzeniem pomocnym w pracy lub narzędziem do buszowania po Internecie. Wielu użytkowników nie używa wszystkich możliwości jakie daje nam komputer. Korzystając z niego posiadamy możliwość spędzania w fajny sposób naszego czasu, uzyskiwania ciekawych zręczności. A to wszystko grając w gry. Wbrew pozorom gry są dobredla każdego – dla dzieci także, jednak o dostosowanej tematyce. Gry zwiększają ogólną wyobraźnię i twórcze myślenie.
biblioteka
Article wrote: Brianna Laugher
Source: http://www.flickr.com

Jest to genialne podparcie wiedzy uczniów - sprawdź

Istnieją takie książki, które mają za zadanie pomagać opiekunom w wychowaniu ich dzieci, ale są też i takie, które mają pomagać wykładowcom w przekazywaniu ich wiedzy następnym pokoleniom. Bez wątpienia im wspanialej konkretna książka jest napisana, im mocniej potocznego języka używa, tym większa jest okazja na to, że zostanie zrozumiana przez większe grono odbiorców, zwłaszcza jeżeli są nimi pociechy.
dziecko zasypia nad książką
Przygotowane przez: Ilya Haykinson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Książki,jakie koniecznie musisz mieć w swej domowej kolekcji

W naszej domowej bibliotece w wielu przypadkach jest dużo beletrystyki, pozycji fantasy czy też romansów. Często na naszych półkach brak książek praktycznych – uświadamiających nas w kwestii naszej codzienności otoczenia którym jest rodzina, dom oraz swój ogród. Warto więc dać sobie taka wiedze,ponieważ jest ona najbardziej przydatna. Proponujemy opcję paru książek mówiących o najbardziej przydatnej oraz zwięźle sprecyzowanej wiedzy.
dużo książek
Przygotowane przez: Les Chatfield
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy to prawda, że książkowe pozycje z psychologii mogą nam ulżyć?

Psychologia to na pewno dla bardzo wielu z nas ciekawy element życia codziennego. W tym miejscu bez wątpliwości należałoby przyznać, ze niejednokrotnie wiedza psychologiczna pomaga nam rozwiązać liczne problemy, które niestety wielokrotnie znajdują się na naszej drodze. Niemniej jednakże fakt jej posiadania a przede wszystkim zdobycia z pewnością jest zadaniem trudnym, chociaż wykonalnym.
książka

'Tajemnicze przygody Kubusia'

Z okazji premiery książki Macieja Orłosia Tajemnicze przygody Kubusia Wydawnictwo Znak i Empik zapraszają wszystkie dzieci na Warsztaty Wyobraźni.
Maciej Orłoś nauczy dzieci jak przeprowadzić ciekawy wywiad, oczarować publiczność i opowiadać tak by wszyscy słuchali.
Spotkanie w formie zabawy edukacyjnej poprowadzi Jolanta Kogut
Warsztaty odbędą się 11 stycznia 2007 r. o godz.16.30 na drugim piętrze, w salonie Empik, Rynek Główny 5 w Krakowie.
Zapraszamy dzieci od 4 do 8 lat
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.