Gry
kontroler do gier
Article wrote: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com

Czego mogą nauczyć gry?

Jeżeli brak na globie kraju, gdzie granie w przeróżne gierki nie byłoby jedną z najpopularniejszych rozrywek, form spędzania czasu, nie może za bardzo zdziwić, że człowiek, który pomniejsza atuty gier jakby nie patrzeć naraża się na dużą krytykę!

Postarajmy się nie demonizować gierek konsolowych

Fajnie, że w ogóle dzieci mają dzisiaj tak dużo fajnych form spędzania wolnego czasu. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie wolnych chwil przed konsolą albo monitorem komputera niesie za sobą trochę zagrożeń, ale o tym później trochę się napisze. Na dobry początek napiszmy w ogóle dlaczego nigdy nie należy ciągle wielce stereotypowo podchodzić do gier!
Gry komputerowe
Przygotowane przez: dfactory
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry, które musisz mieć

dużonajdzwyczajnych gier zostało wydanych przez Sony jedynie na PlayStation 3. Prezentujemy listę najbardziej wciągających a także poważanych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana rozrywka na długie letnie wieczory i zimowe mroźne noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie też łatwiejszy i szybszy.
gra na ps3
Article wrote: TransformersMan
Source: http://www.flickr.com

Konsola to idealny sposób na nudę!

Darmowa rada dla chcących nareszcie miło spędzać wolne chwile: może konsola do gier? Niby nie wydaje się, że akurat w owym przypadku grywania na konsoli mówi się o czymś bardzo odkrywczym, ale kto rzekł, iż te nieco mniej ambitne pasje są niewskazane?
Nintendo 3DS
Article wrote: Honou
Source: http://www.flickr.com

Nintendo jest w Polsce coraz bardziej znaną marką!

Nintendo to kapitalna konsola do gier. Akurat w naszym kraju choćby nintendo wii u ogólnie nie jest zbytnio rozpowszechnione, lecz w szczególności Azja to teren, gdzie trafienie na miłośnika Nintendo jest bardzo proste. Tak naprawdę i wśród Polaków Nintendo nie jest mega niszowe, na szczęście sprzedaż Nintendo w naszym kraju nieustannie rośnie, w szybkim tempie.
Przygotowane przez: redcoon.pl

Gierki konsolowe wcale nie muszą być drogie!

Jest wiele ciekawych rozrywek, niezwykłych sposobów na spędzenie wolnych chwil. Jednakowoż tak czy siak w wielu przypadkach mocno narzekamy na nudę, brak fajnych pomysłów na miłe spędzenie wieczoru. W tym artykule przede wszystkim o tym, aby potrafić sensownie zarządzać własnym czasem bez wychodzenia z własnego domostwa.
poradniki
Przygotowane przez: Antonio Tajuelo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybieramy dobre pozycje książkowe z kursami

W obecnym czasie bez znajomości użytkowania komputerów trudno sobie poradzić, w zasadzie we wszystkich dziedzinach życia może się to przydać. Są one do znalezienia w prawie każdym domu i firmie, i używa się ich praktycznie we wszystkim. Lecz duża część właścicieli umie wprawdzie używać komputera lecz jeśli coś zacznie się w nim psuć, to nie będzie za bardzo wiedzieć co powinna robić.
granatowy kontroler Xbox
Article wrote: TIM HOGGARTH
Source: http://www.flickr.com

Jakiego typu sprzęt do gry i jaką gierkę dobrze kupić?

Obecnie na wielbicieli gier czeka tak dużo różnych sprzętów, że trudno czasami wybrać, co kupić. W czasie oczekiwania na tramwaj czy szkolnej przerwy doskonale będą się sprawdzać małe, poręczne konsole lub smartfony albo tablety. Nieduże rozmiary nie są wcale powodem tego, że będzie się źle na nich grać, ponieważ poziomem wydajności już dawno przegoniły sprzęt komputerowy sprzed kilkunastu lat. Do grania stacjonarnego, w domu dużo lepsze powinny być normalne komputery z mocną kartą graficzną, a także coraz wydajniejsze laptopy, z których część za już zamontowane komponenty gwarantujące udane, wygodne granie.
PlayStation Vita
Article wrote: BagoGames
Source: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy powinno się wiedzieć na temat dobrych gier na konsolę PlayStation Vita?

Pomimo tego, że tablety i smartfony zdobywają coraz więcej popularności, to niewielkie konsolki bez przerwy mają wierne grono swoich zwolenników. Przede wszystkim przenośne konsole są znacznie wygodniejsze do grania, niż urządzenia które posiadają jedynie ekran dotykowy. Przykładowo jedna z ostatnio wypuszczonych na rynku konsolek, to znaczy sony PS Vita to nieduże, lecz bardzo praktyczne urządzenie, które może zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników grania. Dotykowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali to dzisiaj typowa wielkość wśród przenośnych sprzętów.
PS Vita
Przygotowane przez: Compudemano
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki rodzaj gier na PS Vita wybrać

Wiele osób cały czas pamięta jeszcze sprzedawane na straganach konsolki z ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami, na jakich grało pół Polski. Młodsi i starsi mogli całymi godzinami łapać kulki czy obracać klocki. Dzisiaj możliwości grania znacznie się powiększyły, a producenci cały czas wypuszczają nowości mające dać jak najwięcej zabawy i rozrywki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.