Sprzedaż
self publishing
Na podstawie danych z: flickr.com

Stworzyłeś książkę i myślisz, co dalej uczynić – zobacz, jakie masz możliwości

Zarówno w naszym kraju, jak i wszędzie indziej, jest ogromna liczba ludzi, którzy kochają pisać. Spora część z nich nie jedynie o tym marzy, nie tylko to uwielbia, lecz naprawdę to robi. Ani spojrzeć, a rodzi się tomik poezji, zbiór opowiadań, czy książka. W człowieku rośnie wtenczas duma ze stworzonego dzieła. Jednakże co zrobić, aby praca nie spełzła na niczym, aby nie pozostała w szufladzie?
Pad, gry na kolsolę
Article wrote: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu

Piractwo jest czymś nagannym

GryGier jest aż tak sporo, że podanie ich wszystkich jest niemożliwe - najzwyklejsza syzyfowa praca, pewnie każdy trochę bardziej zaznajomiony z grami doskonale wie o czym mowa.
gry na konsolę
Article wrote: Bryan Ochalla
Source: http://www.flickr.com

Należy bardziej doceniać gierki konsolowe!

Doceńmy konsole i gry, które są przecież ciągle na takowe wydawane. W sumie posiadanie własnej konsoli to świetna rzecz. Jeśli w takim razie ktoś na serio myśli o tym by zakupić konsolę z pewnością nie powinien mieć jakichś wątpliwości. Spokojna głowa: jakby nie patrzeć konsola to praktycznie same zalety. Jeżeli kogoś interesuje zapoznanie się z zaletami grywania na konsoli z całą pewnością powinien rzetelnie zaznajomić się z tym artykułem. Sprawi on, że pewnie nawet człowiek, który się mocno do teraz ociągał nareszcie zauważy, iż chociażby gry muzyczne ps2 są fantastyczną rozrywką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.