Sprzedaż
self publishing
Na podstawie danych z: flickr.com

Stworzyłeś książkę i myślisz, co dalej uczynić – zobacz, jakie masz możliwości

Zarówno w naszym państwie, jak i wszędzie indziej, jest ogromna liczba ludzi, którzy uwielbiają pisać. Wielu z nich nie tylko o tym marzy, nie jedynie to kocha, ale rzeczywiście to robi. Ani się obejrzeć, a rodzi się top wierszy, zbiór opowiadań, czy powieść. W człowieku rodzi się wtenczas duma ze stworzonego dzieła. Jednakże co uczynić, by praca nie poszła na marne, aby nie została w szufladzie?
Pad, gry na kolsolę
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Piractwo jest czymś nagannym

GryGier jest aż tak dużo, że wymienienie wszystkich jest nierealne - zwykła syzyfowa praca, zapewne absolutnie każdy trochę bardziej zaznajomiony z grami bardzo dobrze wie o co się rozchodzi.
gry na konsolę
Article wrote: Bryan Ochalla
Source: http://www.flickr.com

Należy bardziej doceniać gierki konsolowe!

Doceńmy konsole i gry, które są przecież ciągle na takowe wydawane. W sumie posiadanie własnej konsoli to świetna rzecz. Jeśli w takim razie ktoś na serio myśli o tym by zakupić konsolę z pewnością nie powinien mieć jakichś wątpliwości. Spokojna głowa: jakby nie patrzeć konsola to praktycznie same zalety. Jeżeli kogoś interesuje zapoznanie się z zaletami grywania na konsoli z całą pewnością powinien rzetelnie zaznajomić się z tym artykułem. Sprawi on, że pewnie nawet człowiek, który się mocno do teraz ociągał nareszcie zauważy, iż chociażby gry muzyczne ps2 są fantastyczną rozrywką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.