Gry planszowe
gra Guitar Hero
Przygotowane przez: Digital Game Museum
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry

W dzisiejszych czasach wiele dzieciaków otrzymuje gry. Nieważne, z jakiej okazji, najważniejsze, że gra jest świeżutka i pasuje na najnowszą konsolę. Oczywiście wielu ludzi gra również w różnego typu gry na smartfonach czy tabletach, lub po prostu na komputerach stacjonarnych. Jednak ostatnio bardzo popularne są konsole do gier. Tak, więc każdy dzieciak chciałby, żeby rodzice zapewnili mu taka rozrywkę. Konsole to drogi sprzęt, więc dziecko powinno sobie zasłużyć na taki prezent.
granie w pasjansa na komputerze
Przygotowane przez: Wikilogia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne gry to głównie gry komputerowe oraz planszowe.

W gry gra prawie każdy, młodzi a także dorośli. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, może wybrać te najlepsze iloraz najatrakcyjniejsze, natomiast na rynku jest ich naprawdę dużo i co pewien czas pojawiają się lepsze. By dobrze posegregować gry, można wziąć pod uwagę bardzo dużo czynników. Funkcjonują na przykład gry klasycznie fizyczne, choćby piłka nożna, czy logiczne, jak szachy, a dodatkowo hazardowy, jak ruletka. Można jeszcze rzec, że wiele gier spaja dwie, lub nawet wszystkie te kategorie. A główną regułą, która łączy gry jest to, iż się w nich rywalizuje, zaś one same ćwiczą w zdrowej rywalizacji.
dzieci grające na konsoli
Article wrote: The Bakken Museum
Source: http://www.flickr.com

Pragniesz pokazać dziecku, iż komputer to nie wszystko? Przeczytaj, co jesteś w stanie zaproponować

Aktualnie dzieci mają wokół siebie pełną nowoczesność – sprzęty komputerowe, telewizory, sprzęty grające, smart fony. W tej chwili dzieci często nie są w stanie żyć bez gier komputerowych. W tych czasach dzieci czestokroć ciężko zaintrygować czymś, co nie jest powiązane z elektroniką. Jednak… jest wyjście. Można sprawić, iż wstanie od monitora i z radością będzie bawić się w zupełnie odmienny sposób.
gra karciana
Przygotowane przez: Sonja Pieper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najbardziej korzystny sposób, ażeby zwalczyć nudę – gry. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź jest identyczna!

Co robić, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, kiedy jesteśmy skazani na pozostanie w domu? Jest z pewnością bardzo dużo sposobów, żeby spędzić dobrze ten czas i nie zastanawiając się nad tym, jak o skazaniu czy zsyłce do obozu pracy. Powinniśmy traktować to jako możliwość spędzenia wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno nie zrobili tego, gdyby pięknie świeciło słońce. No więc, co robić w taki dzień? Grać!
gry planszowe
Article wrote: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com

Zalety posiadania hobby

Po pracy czy szkole trzeba dobrze odpocząć i zrelaksować się. Zrobić to można wieloma sposobami. Dzisiaj, w epoce ogromnego rozpowszechnienia przeróżnych gier komputerowych, gdy w zasadzie każdy nosi w kieszeni komórkę czy smartfon, niestety rozrywka została sprowadzona do mniejszego lub większego ekraniku.
gry planszowe
Article wrote: David Mulder
Source: http://www.flickr.com

Wspólne granie to coś niesamowitego!

Można wymienić dużo interesujących form spędzania czasu ze swoimi najbliższymi, znajomymi, etc. No wiadomo: tylko wyobraźnia może nas zablokować. Jednak możliwości tego artykułu są mocno ograniczone, zatem czymś niesamowicie trudnym jest wypisanie nawet kilkunastu fajnych form spędzania własnego życia.
Gra planszowa Monopoly
Article wrote: Howie Le
Source: http://www.flickr.com

Najczęściej używane akcesoria do gier

W dzisiejszych czasach gry planszowe są zaprojektowane nie tylko dla dzieci, ale mogą również dorosłym zapewnić ciekawą, angażującą oraz oryginalną rozrywkę. Są to przykładowo gry logiczne i strategiczne, lecz nie wyłącznie – do jednych z najpowszechniejszych należą gry fabularne (RPG). Gry RPG pozwalają na wcielenie się w poszczególną postać a, także poruszanie się jej po fikcyjnym wszechświecie.
Gry planszowe
Article wrote: David Mulder
Source: http://www.flickr.com

Gry planszowe znakomitą zabawką dziecięcą

Zabawa jest dla dzieci dosyć ważnym elementem rozwoju. Rodzice muszą brać to pod uwagę i pozwolić maluchom na słodką beztroskę. W czasie codziennych zabaw bowiem dziecko uczy się ról, jakie w przyszłości będzie pełniło. W dodatku, jest to również doskonały trening dla jego wyobraźni.
gry planszowe
Article wrote: Will Merydith
Source: http://www.flickr.com

Możemy być zaskoczeni planszówkami

Mogłoby się zdawać, że kiedy komputery oraz laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, iż ciężko nam się bez nich ruszyć, to gry planszowe przeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły jedynie i wyłącznie gry komputerowe. Prawda mimo wszystko jest taka, że cały czas gry planszowe mają spore tłumy miłośników, szczególnie, że zezwalają grać znaczniejszej ilości ludzi w tym samym czasie, a więc ma okazję w nie grać cała rodzina, przez co bardziej się ona ze sobą scala.
Gra planszowa Monopoly
Article wrote: Howie Le
Source: http://www.flickr.com

Nadal planszówki są wspaniałe!

To trochę smutna informacja, ale niewątpliwie często jest tak, że spada ilość takich osób, które grywają w planszówki. I pomyśleć sobie, iż jeszcze przed kilkoma laty pokoje głównie dzieci oraz młodzieży były pełne najróżniejszych planszówek... Choć początek tego artykułu jest bardzo pesymistyczny, w żadnym wypadku nie można sądzić, że gry planszowe najzupełniej odeszły do lamusa. Można w sumie powiedzieć, iż na szczęście nadal idzie natrafić na fanów gier planszowych. Człowiek, który myśli, że Internet spowodował, iż planszówki są jak chociażby discmany, na szczęście bardzo się myli.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.