Gry planszowe
gra Guitar Hero
Przygotowane przez: Digital Game Museum
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry

W dzisiejszych czasach wiele dzieci dostaje gry. Nie jest istotna okazja, najważniejsze, że gra jest świeżutka i pasuje na najnowszą konsolę. Obecnie sporo osób gra też w różnego typu gry na smartfonach czy tabletach, albo starym zwyczajem na komputerach. Ale ostatnimi czasy niesamowicie powszechne są konsole do gier. Dlatego każdy dzieciak chce by rodzice kupili mu taką zabawkę. Konsole są drogimi gadżetami, więc dziecko powinno sobie zasłużyć na taki prezent.
granie w pasjansa na komputerze
Przygotowane przez: Wikilogia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne gry to głównie gry komputerowe oraz planszowe.

W gry gra prawie każdy, młodzi a także dorośli. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, może wybrać te najlepsze iloraz najatrakcyjniejsze, natomiast na rynku jest ich naprawdę dużo i co pewien czas pojawiają się lepsze. By dobrze posegregować gry, można wziąć pod uwagę bardzo dużo czynników. Funkcjonują na przykład gry klasycznie fizyczne, choćby piłka nożna, czy logiczne, jak szachy, a dodatkowo hazardowy, jak ruletka. Można jeszcze rzec, że wiele gier spaja dwie, lub nawet wszystkie te kategorie. A główną regułą, która łączy gry jest to, iż się w nich rywalizuje, zaś one same ćwiczą w zdrowej rywalizacji.
dzieci grające na konsoli
Article wrote: The Bakken Museum
Source: http://www.flickr.com

Pragniesz pokazać dziecku, iż komputer to nie wszystko? Przeczytaj, co jesteś w stanie zaproponować

Aktualnie dzieci mają wokół siebie pełną nowoczesność – sprzęty komputerowe, telewizory, sprzęty grające, smart fony. W tej chwili dzieci często nie są w stanie żyć bez gier komputerowych. W tych czasach dzieci czestokroć ciężko zaintrygować czymś, co nie jest powiązane z elektroniką. Jednak… jest wyjście. Można sprawić, iż wstanie od monitora i z radością będzie bawić się w zupełnie odmienny sposób.
gra karciana
Przygotowane przez: Sonja Pieper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najbardziej korzystny sposób, ażeby zwalczyć nudę – gry. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź jest identyczna!

Co robić, gdy brzydko za oknami, kiedy konieczne jest pozostanie w domu? Jest na pewno bardzo dużo sposobów, by spędzić dobrze ten czas i nie zastanawiając się nad tym, jak o skazaniu czy zsyłce na ciężkie roboty. Powinniśmy potraktować to to jako możliwość spędzenia wolnego czasu tak, jakbyśmy z pewnością tego nie zrobili, gdyby słońce świeciło za oknami. No więc, co w taką pogodę można zrobić? Grać!
gry planszowe
Article wrote: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com

Zalety posiadania hobby

Po pracy czy szkole trzeba dobrze odpocząć i zrelaksować się. Zrobić to można wieloma sposobami. Dzisiaj, w epoce ogromnego rozpowszechnienia przeróżnych gier komputerowych, gdy w zasadzie każdy nosi w kieszeni komórkę czy smartfon, niestety rozrywka została sprowadzona do mniejszego lub większego ekraniku.
gry planszowe
Przygotowane przez: David Mulder
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wspólne granie to coś niesamowitego!

Istnieje wiele fajnych form spędzenia wolnego czasu ze swoimi bliskimi, znajomymi, etc. No wiadomo: tylko wyobraźnia nas blokuje. Jednak możliwości tego tekstu są mocno ograniczone, zatem czymś niesamowicie ciężkim jest wypisanie nawet kilkunastu ciekawych metod spędzania własnego życia.
Gra planszowa Monopoly
Przygotowane przez: Howie Le
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najczęściej używane akcesoria do gier

Współcześnie gry planszowe są przeznaczone nie wyłącznie dla dzieci, ale mogą też dorosłym zapewnić ciekawą, ciekawą jak również kreatywną rozrywkę. Są to przykładowo gry logiczne jak również strategiczne, lecz nie wyłącznie – do jednych z najczęściej używanych należą gry fabularne (RPG). „Erpegi” pozwalają na wcielenie się w daną postać a, także funkcjonowanie jej po fikcyjnym wszechświecie.
Gry planszowe
Przygotowane przez: David Mulder
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry planszowe znakomitą zabawką dziecięcą

Zabawa jest dla maluchów dosyć ważnym elementem rozwoju. Rodzice powinni mieć to na uwadze i pozwolić maluchom na zabawową beztroskę. Podczas zwyczajnych zabaw bowiem dziecko poznaje role, które w przyszłości będzie pełniło. Ponadto, jest to także świetny trening dla jego wyobraźni.
gry planszowe
Article wrote: Will Merydith
Source: http://www.flickr.com

Możemy być zaskoczeni planszówkami

Mogłoby się zdawać, że kiedy komputery oraz laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, iż ciężko nam się bez nich ruszyć, to gry planszowe przeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły jedynie i wyłącznie gry komputerowe. Prawda mimo wszystko jest taka, że cały czas gry planszowe mają spore tłumy miłośników, szczególnie, że zezwalają grać znaczniejszej ilości ludzi w tym samym czasie, a więc ma okazję w nie grać cała rodzina, przez co bardziej się ona ze sobą scala.
Gra planszowa Monopoly
Przygotowane przez: Howie Le
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nadal planszówki są wspaniałe!

To bardzo smutny trend, ale z pewnością bardzo często realia są takie, że ulega pomniejszeniu ilość tych osób, które grają w planszówki. I pomyśleć sobie, iż jeszcze przed kilkoma laty pokoje głównie dzieci i młodzieży były pełne wszelkiego rodzaju planszówek... Chociaż początek tego tekstu jest bardzo pesymistyczny, w żadnym wypadku nie należy sądzić, że gry planszowe najzupełniej odeszły do lamusa. Można powiedzieć, iż na całe szczęście ciągle idzie natrafić na fanów planszówek. Ktoś kto uważa, że Internet sprawił, iż planszówki są jak choćby walkmany, na szczęście bardzo się myli.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.