Turyści
plaża w Kołobrzegu
Przygotowane przez: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybierasz się na egzotyczne wakacje? Poznaj najpopularniejsze kierunki. Przeczytajcie, dokąd warto się wybrać

Polacy coraz entuzjastyczniej planują urlop poza wakacyjnym sezonem. Okazuje się również, iż rośnie zaciekawienie turystyką egzotyczną.


Wybierasz się na egzotyczne wakacje? Poznaj najpopularniejsze kierunki. Przeczytajcie, dokąd warto się wybrać

W bieżącym sezonie najpopularniejsze kraje to Kuba, państwo środka, Emiraty Arabskie oraz Tajlandia - wybiera je w przybliżeniu 58% wyjeżdżających na egzotyczne wakacje.
rynek we wrocławiu
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Dlaczego powinniśmy odwiedzić Wrocław? Z czego znane jest to miasto?

Wrocławto zdecydowanie znak rozpoznawczy naszego kraju. Miasto to z przyjemnością odwiedzają turyści z przeróżnych stron naszego kraju, a także z innych krajów.
Promenada nad Bałtykiem
Przygotowane przez: Jörg Schubert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie miejsce wytypować na wakacje nad naszym morzem?

Należy mieć świadomość co do tego, że do wakacji pozostało jeszcze troszkęczasu, jednak już w tej chwili wiele osób planuje, gdzie je spędzić. Wciąż nieprawdopodobnie chętnie wybieraną destynacją turystyczną na terenie Polski jest wybrzeże Bałtyku, łącznie z Mierzeją Wiślaną.
wakacje
Przygotowane przez: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie wyjechać na tegoroczne wakacje? Bestsellerowe propozycje!

Oferta na letnie miesiące działających w Polsce biur podróży stale się powiększa. Non stop pojawiają się w nich nowe kierunki. Znajdują się wśród nich także te wyjątkowo egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Pośród tych ostatnich znajduje się także Barbados. Na co postawić?
Karaiby
Przygotowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jakim miejscu spędzić tegoroczny urlop? Zastanawiałeś się, gdzie się udasz?

Do wyjazdu na wakacyjny urlop wprawdzie zostało jeszcze naprawdę niemało czasu, ale już w tej chwili wiele osób zastanawia się, gdzie pojechać w tym roku. Dla osób, które stawiają na egzotyczne klimaty, wypoczynek na pełnej piasku plaży połączony ze zwiedzaniem zabytkowych miejsc świetnym miejscem wydają się być Karaiby.
nocleg
Przygotowane przez: Pawel Pacholec
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Stolica polskiej części Tatr – co warto zwiedzić w Zakopanem?

Zakopane, określane zimową stolicą Polski, to miasto tłumnie odwiedzane przez miłośników gór nie tylko zimą, ale także w lecie. Do bardzo dużej popularności tego znajdującego się w województwie małopolskim miasta na pewno przyłożyło się jego położenie na mapie Polski. Zakopane to miasto, które otaczają najwyższe góry w Polsce - Tatry.
wakacje na Kubie
Przygotowane przez: Gareth Williams
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niesamowite wyjazdy oferowane przez sprawdzone biura

Wybierając się na wycieczkę z biura podróży, musimy upewnić się, że dana firma zapewni nam bezpieczne oraz komfortowe warunki. Ostatnio często dowiadujemy się o tym, że biura podróży upadają, zostawiając zdezorientowanych klientów w nieznanym kraju. Dobrze jest więc znaleźć jak najlepszą firmę.

Gdzie przenocować kiedy wyjeżdżamy do odległego miasta?

Wyjazd do innego miasta na krótszy czy dłuższy pobyt, najczęściej oznacza rezerwację noclegów. Zwykle rezerwujemy sobie miejsce telefonicznie, lecz ostatnio popularne są też rezerwacje przez stronę internetową. W dużych miastach Polski, nakierowanych na przyjazd turystów, zwykle wybór jest szerszy i spotkamy tam pensjonaty, zajazdy, motele czy hotele. Gdzie warto przenocować?
spa
Przygotowane przez: mixtureusa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prawdziwy komfort może zaoferować pobyt w spa. Jest coraz większa ilość tego typu miejsc w Polsce, istnieje więc ciekawy wybór

W naszym kraju coraz większą popularność zdobywają salony z masażem a także centra Spa (które zazwyczaj również zapewniają różnorodne oferty masażu). Klienci udająsię do Spa regularnie, co weekend lub podczas urlopu lub na wakacje. Pożądane są więcej hotele spa wellness. To również zazwyczaj prezent, który można załatwić bliskiej osobie, zalecając mu chwilę relaksu.
łuk triumfalny
Article wrote: ell brown
Source: www.flickr.com

Musimy poznać Rzym

Są takie regiony, które przyciągają tłumy turystów i o obejrzeniu których marzy właściwie każdy. Do jednych z takich miejsc zalicza się Rzym, to miasto, które już w dawnych latach było niesamowicie uwielbiane ciągle raduje się sporym zainteresowaniem turystów z przeróżnych krajów. Musimy tutaj zwiedzić wiele starożytnych, jak i współczesnych miejsc co sprawi, że właściwie każdy odnajdzie dla siebie coś interesującego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.