Biura
Samolot
Przygotowane przez: ZK-OJQ
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego warto ze znacznym wyprzedzeniem planować wakacje?

Zima jest doskonałym okresem na projektowanie urlopu. Po pierwsze wskutek tego, iż jest początek roku więc firmy turystyczne w tym okresie proponują bardzo atrakcyjne upusty dla klientów nabywających wczasy z dużym wyprzedzeniem (na przykład na sierpień).
Gabinet SPA w Resort Medical & SPA w Ciechocinku
Przygotowane przez: lazienkiresort.com
Na podstawie danych z: lazienkiresort.com

Czy zainteresuje nas oferta Łeba last minute?

Od czasu do czasu planujemy wakacje z dużym wyprzedzeniem, chcąc uzyskać pewność, że wszystko co dla siebie wyszukamy, rzeczywiście będzie nas interesowało.
Sala wykładowa, klasa
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Przyszłościowe kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy absolwent szkoły średniej, który ma zamiar rozpocząć studia magisterskie, musi zmierzyć się z istotnym wyborem - jaki kierunek nauki wybrać? Jest to szczególnie istotna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale także na następującą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w minionych sezonach zmienia się dynamicznie, wraz ze zmianami światowej i ogólnokrajowej koniunktury.
Krajobraz Chin
Przygotowane przez: Robert Montgomery
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Egzotyczne podróże do kraju na Dalekim Wschodzie

A Ty, jaką wycieczkę marzeń masz w głowie, gdyby zapytano Cię w spontaniczny sposób? Biura podróży wciąż pragną wychodzić do osób chętnych z rozbudowaną, stale ulepszaną ofertą wyjazdową, więc już jakiś czas temu pojawiły się wśród ofert wycieczki do Chin. Wschód od zarania dziejów pasjonuje wielu ludzi, a tę pasję widać można też w poezji, prozie oraz w sztuce. Niezwykle atrakcyjne pod względem wyjazdy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz najlepsze wspomnienia.
nauka
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który chce podjąć studia magisterskie, musi zmierzyć się z kluczowym wyborem - jaki kierunek nauki wybrać? Jest to szczególnie ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale również na następującą karierę i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich latach zmienia się dynamicznie, wraz ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.