Biura
Samolot
Przygotowane przez: ZK-OJQ
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego warto ze znacznym wyprzedzeniem planować wakacje?

Styczeń jest idealnym czasem na zaplanowanie wyjazdu wakacyjnego. Po pierwsze wskutek tego, iż jest początek roku więc przedsiębiorstwa turystyczne w tym okresie proponują nadzwyczaj atrakcyjne rabaty dla konsumentów nabywających wczasy z dużym wyprzedzeniem (na przykład na lipiec).
Gabinet SPA w Resort Medical & SPA w Ciechocinku
Przygotowane przez: lazienkiresort.com
Na podstawie danych z: lazienkiresort.com

Czy zainteresuje nas oferta Łeba last minute?

Czasami planujemy wakacje z wielkim wyprzedzeniem, chcąc uzyskać świadomość, że wszystko co dla siebie wyszukamy, faktycznie będzie nas interesować.
Sala wykładowa, klasa
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Przyszłościowe kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który chce podjąć studia magisterskie, staje przed istotnym wyborem - który kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodej osoby ale również na następującą pracę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich sezonach zmienia się dynamicznie, wraz ze zmianami światowej i ogólnokrajowej koniunktury.
Krajobraz Chin
Przygotowane przez: Robert Montgomery
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Egzotyczne podróże do kraju na Dalekim Wschodzie

A Ty, jaką wycieczkę marzeń masz w głowie, jeśliby zapytano Cię w spontaniczny sposób? Biura turystyczne nieustannie pragną wychodzić do osób zaciekawionych z szeroką, stale poprawianą ofertą wyjazdową, dlatego już jakiś czas temu znalazły się wśród ofert wycieczki do Chin. Wschód od zawsze pasjonuje wielu ludzi, a tę pasję dostrzec możemy też w poezji, prozie i w sztuce. Niezwykle korzystne cenowo wyjazdy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz najlepsze wspomnienia.
nauka
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy maturzysta, który planuje podjąć studia magisterskie, zostaje postawiony przed poważnym wyborem - który profil nauki wybrać? Jest to szczególnie ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale także na następującą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich sezonach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.