Krajobraz
samochód
Przygotowane przez: Geoff Livingston
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O czym warto pamiętać wybierając się na wycieczkę po górach oraz jakie przedmioty trzeba ze sobą posiadać?

Jest pewne piękne miasto w Polsce, które leży w woj. dolnośląskim. Miasto to usytuowane jest w pięknej dolinie rzeki Kamiennej. W okolicy możemy wędrować po Karkonoszach oraz górach Izerskich.
agroturystyka
Przygotowane przez: pixabay.com

Agroturystyka - a więc, co to jest oraz dla jakich osób bywa skierowana

Czym dokładnie bywa agroturystyka - co oznacza wspomniane pojęcie? Czy agroturystyka i tak nazywane "agrowczasy" to jedno oraz tym samym? W jakim miejscu poszukiwać tego typu lokalizacji oraz dla jakiego typu person bywają głównie przeznaczone? Czy każdy znajdzie tam coś dla samego siebie? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez najbardziej małego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżo napisanego - felietoniku!
portugalia
Na podstawie danych z: pixabay.com

Dlaczego powinno się odwiedzić Portugalię? Co można tam zobaczyć, jakie sekrety kryje ten kraj? Co jest warte uwagi?

Portugalia jest niesamowicie popularnym krajem wśród turystów. Co roku odwiedza ją wiele osób przywożąc z tego kraju piękne wspomnienia. Co tu dużo mówić, w Portugalii jest to, co najlepsze, to znaczy doskonały klimat, piękne zabytki zróżnicowany krajobraz. Co jednakże poza tym, jakie istnieją inne powody, by zwiedzić Portugalię?Portugalia ma wspaniały klimat. Dzięki temu, że jest zlokalizowana w idealnym miejscu stanowi świetny region na wakacje.
Roztocze
Przygotowane przez: Jacek Becela
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Przytulne pensjonaty na Podlasiu zapraszają przyjezdnych

Podlasie obfituje w atrakcje. Odkryje tu coś interesującego przyrodnik amator i miłośnik roweru. W regionie roi się od pamiątek historii, kultury i sztuki architektonicznej. O niezliczonych atutach przyrody można by mówić przez długi czas. Należałoby więc znaleźć czas na tą część Polski. Wprzódy jednak należy wyszukać w miejscu docelowym, pensjonaty na Podlasiu, po to by móc zatrzymać się tam na jakiś czas.
Planowanie urlopu
Przygotowane przez: czappancs

Planowanie urlopu

Za chwilę czeka nas kolejny długi weekend majowy. Kto nie skorzystał z tego pierwszego i czuje się przez to nieusatysfakcjonowany, może odegrać się już za niespełna 2 tygodnie. Ograniczać nas jedynie może ilość gotówki przeznaczonej na te upragnione wczasy oraz stosunkowo krótki czas tego wypoczynku, bo licząc od 16 maja do 25 maja dostajemy gratis od losu 4 dni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.