Praca
apartament nad morzem
Przygotowane przez: Phillip Pessar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W których miastach warto szukać naszego miejsca zamieszkania?

Prywatne mieszkanie to niewątpliwie przyczyna do dumy dla każdego z nas. Zaświadcza bowiem ono o naszej zaradności, ale i jednocześnie pełnej samodzielności, którą możemy się poszczycić. Wiedzą przede wszystkim o tym osoby młode, które po długotrwałym czasie mieszkania razem z rodzicami nareszcie mogą poszczycić się swoim prywatnym miejscem. Niemniej jednak zrealizowanie tego zadania w praktyce wcale nie jest łatwe.
Bałtyk
Przygotowane przez: Maciej Kasprzyk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jadąc na wakacje nad Bałtyk dobrze jest zarezerwować nocleg jak najbliżej plaży

Wakacje są jednym z milszych periodów w roku i przede wszystkim osoby pracujące codziennie je cenią. Jest to czas, w którym jesteśmy w stanie wypocząć i nabrać siły na następny rok pracy. Dobrze jest więc właściwie je zaprojektować i namyślić się, w jaki sposób zamierzamy je spędzić. Dla jednych ludzi świetne są wyjazdy objazdowe, dzięki którym potrafią poznać najistotniejsze zabytki i atrakcje państwa, które odwiedzają.
Sala wykładowa, klasa
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Przyszłościowe kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który chce podjąć studia magisterskie, staje przed istotnym wyborem - który kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodej osoby ale również na następującą pracę zawodową i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich sezonach zmienia się dynamicznie, wraz ze zmianami światowej i ogólnokrajowej koniunktury.
korek na autostradzie
Przygotowane przez: Montgomery County Planning Commission
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport turystyczny osób za granicę

Transport osób to niezwykle zróżnicowana i skomplikowana gałąź przemysłu transportowego. Największym wyzwaniem stawianym przed firmą transportową jest transport niewielkiej liczby ludzi na bardzo duże odległości. Jest to usługa szczególnie popularna wśród Polaków pracujących za granicą. Każdy klient, który pragnie skorzystać z takiej usługi wyrusza z innego miejsca i jedzie w inny zakątek Polski. Zorganizowanie tego typu trasy sprawia więc wielką trudność firmom przewozowym. Jednak dzięki wykorzystaniu raczej niewielkich pojazdów osobowych, bywa to interes ekonomicznie opłacalny.
nauka
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy absolwent szkoły średniej, który chce podjąć studia magisterskie, musi zmierzyć się z kluczowym wyborem - jaki kierunek nauki wybrać? Jest to szczególnie ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale również na następującą karierę i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich latach zmienia się dynamicznie, wraz ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.