Praca
apartament nad morzem
Przygotowane przez: Phillip Pessar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W których miastach warto szukać naszego miejsca zamieszkania?

Prywatne mieszkanie to niewątpliwie przyczyna do dumy dla każdego z nas. Zaświadcza bowiem ono o naszej zaradności, ale i jednocześnie pełnej samodzielności, którą możemy się poszczycić. Wiedzą przede wszystkim o tym osoby młode, które po długotrwałym czasie mieszkania razem z rodzicami nareszcie mogą poszczycić się swoim prywatnym miejscem. Niemniej jednak zrealizowanie tego zadania w praktyce wcale nie jest łatwe.
Bałtyk
Przygotowane przez: Maciej Kasprzyk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jadąc na wakacje nad Bałtyk dobrze jest zarezerwować nocleg jak najbliżej plaży

Wczasy są jednym z milszych periodów w roku i zwłaszcza osoby pracujące na co dzień je cenią. Jest to czas, w którym potrafimy odprężyć się i nabrać energii na następny rok pracy. Dobrze jest więc odpowiednio je zaplanować i zastanowić się, w jaki sposób chcemy je spędzić. Dla jednych osób idealne są wyjazdy objazdowe, dzięki którym mogą poznać najistotniejsze zabytki i atrakcje państwa, które odwiedzają.
Sala wykładowa, klasa
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Przyszłościowe kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który zamierza rozpocząć studia magisterskie, musi zmierzyć się z poważnym wyborem - jaki profil nauki wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale również na następującą karierę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku pracy, który w minionych latach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.
korek na autostradzie
Przygotowane przez: Montgomery County Planning Commission
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport turystyczny osób za granicę

Przewóz osób to niezwykle rozbudowana i skomplikowana gałąź przemysłu transportowego. Największym wyzwaniem stawianym przed przedsiębiorstwem transportowym jest transport niedużej liczby ludzi na znaczne odległości. Jest to usługa w szczególności popularna wśród Polaków pracujących poza granicami kraju. Każdy klient, który pragnie skorzystać z takiej usługi wyrusza z innego punktu i chce dojechać w inny zakątek Polski. Zorganizowanie tego typu trasy sprawia więc olbrzymią trudność przewoźnikom. Jednak dzięki zastosowaniu niezbyt dużych samochodów osobowych, może być to interes ekonomicznie opłacalny.
nauka
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy maturzysta, który planuje podjąć studia magisterskie, zostaje postawiony przed poważnym wyborem - który profil nauki wybrać? Jest to szczególnie ważna decyzja, dlatego, że ma ona wpływ nie tylko na następne kilka lat życia młodej osoby ale także na następującą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich sezonach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.