Praca
apartament nad morzem
Przygotowane przez: Phillip Pessar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W których miastach warto szukać naszego miejsca zamieszkania?

Prywatne mieszkanie to niewątpliwie przyczyna do dumy dla każdego z nas. Zaświadcza bowiem ono o naszej zaradności, ale i jednocześnie pełnej samodzielności, którą możemy się poszczycić. Wiedzą przede wszystkim o tym osoby młode, które po długotrwałym czasie mieszkania razem z rodzicami nareszcie mogą poszczycić się swoim prywatnym miejscem. Niemniej jednak zrealizowanie tego zadania w praktyce wcale nie jest łatwe.
Bałtyk
Przygotowane przez: Maciej Kasprzyk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jadąc na wakacje nad Bałtyk dobrze jest zarezerwować nocleg jak najbliżej plaży

Wakacje są jednym z milszych periodów w roku i szczególnie osoby pracujące na co dzień je cenią. Jest to czas, w którym możemy odpocząć i nabrać energii na kolejny rok pracy. Dobrze jest więc właściwie je zaplanować i namyślić się, jak zamierzamy je spędzić. Dla jednych ludzi idealne są wycieczki objazdowe, dzięki którym potrafią poznać najistotniejsze zabytki i atrakcje państwa, które zwiedzają.
Sala wykładowa, klasa
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Przyszłościowe kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który ma zamiar rozpocząć studia magisterskie, staje przed poważnym wyborem - który profil kształcenia wybrać? To zwłaszcza istotna decyzja, ponieważ wpływa ona nie tylko na następne 5 lat życia młodego człowieka ale także na następującą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie ułatwia chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w ostatnich latach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.
korek na autostradzie
Przygotowane przez: Montgomery County Planning Commission
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport turystyczny osób za granicę

Transport ludzi to bardzo zróżnicowana i skomplikowana gałąź transportu. Największym wyzwaniem stojącym przed firmą transportową jest przewóz niewielkiej grupy ludzi na wielkie odległości. Jest to usługa w szczególności popularna wśród obywateli Polski pracujących poza granicami kraju. Każdy klient, który pragnie skorzystać z takiej usługi wyjeżdża z innego punktu i zmierza w inny zakątek Polski. Skoordynowanie tego typu trasy sprawia więc wielkie kłopoty firmom przewozowym. Jednak dzięki zastosowaniu raczej niewielkich pojazdów osobowych, może być to interes ekonomicznie korzystny.
nauka
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/

Turystyka i rekreacja - czy warto studiować?

Każdy maturzysta, który zamierza podjąć studia magisterskie, zostaje postawiony przed kluczowym wyborem - jaki profil nauki wybrać? To szczególnie istotna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na następne 5 lat życia młodego człowieka ale również na jego późniejszą karierę i sytuację finansową. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku pracy, który w minionych sezonach zmienia się dynamicznie, razem ze zmianami globalnej i ogólnokrajowej koniunktury.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.