Tatry
Tatry
Przygotowane przez: Edgars En.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urlop w Zakopanem, czyli jak znaleźć właściwy nocleg

Góry to powszechnie wybierany przez rodziny kierunek na wczasy. Cudowne widoki, czyste powietrze i możliwość zdobywania coraz wyższych szczytów to wyłącznie niektóre przymioty, które powiązane z urlopem w Tatrach czy Bieszczadach.
basen
Przygotowane przez: O.Horbacz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego należałoby sprawdzić jakie atrakcje proponują w dzisiejszych dniach pensjonaty Zakopane?

Raczej nikomu nie należy przypominać, które miasteczko jest mroźną stolicą naszego kraju. Jest nią oczywiście Zakopane, do jakiego wszelakiego roku przyjeżdża naprawdę wielu odwiedzających.
telewizor
Przygotowane przez: Naturhouse
Na podstawie danych z: Naturhouse

Wszyscy miłośnicy sportów, które wykonuje się na zewnątrz, są zwolennicy marki The North Face

Jeśli jeździmy na rowerze albo biegamy niezależnie od pory roku, to na pewno wiemy, że to czego potrzeba nam najbardziej to stosowne ubranie. Kurtka w tym przypadku wydaje się być najważniejsza, ponieważ powinna ochraniać przed pogodą.
szklarska-poręba-obrazek
Przygotowane przez: Motorrad-Presse.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyjątkowe wakacje w Polsce

Razem ze zbliżającym się latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie udamy się na wakacyjny urlop. Niektórzy wybierają wycieczki zagraniczne, inni wolą udać się na odpoczynek do polskich kurortów. Gdzie warto udać się na urlop?
Pieniny, góry
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Wypoczynek w kraju - czy to dobry pomysł?

Polska jest państwem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej atrakcyjności świadczy na przykład zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu także dużo atrakcyjnych miejsc na wypoczynek z uwagi na dostęp do jezior lub czystych rzek. O dodatkowej atrakcyjności świadczy dostęp do morza. Z tej przyczyny obywatele Polski mają dużo rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wyjazdów wakacyjnych. Pomimo tego aktualnie coraz częściej obywatele wyjeżdżają na urlopy do innych krajów, często nie będąc w pełni świadomymi piękna własnych okolic.
tatry
Przygotowane przez: www.nartyslowacja.pl

Tatry Wysokie gotowe na narciarzy!

Nowa kolej krzesełkowa, rozbudowa sztucznego zaśnieżania, zabawa w dzień i w nocy, parkingi przy stoku i Slovakia Super Skipass – to najważniejsze inwestycje tego sezonu w Wysokich Tatrach - Tatrzańskiej Łomnicy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.