Wypoczynek
kobiety w basenie, SPA
Przygotowane przez: STUAimages
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie pomysły powinno się wziąć pod uwagę podczas planowania wolnego weekendu?

Duża część z nas niezmiernie dobrze wie, że urlop jest wyczekiwanym przez nas okresem w czasie całego roku. To właśnie w jego trakcie będziemy bowiem potrafili zapomnieć o wszystkich kłopotach, które mogą spotkać nas dnia codziennego.
hotel
Przygotowane przez: David Amsler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Masz zamiar jechać do Olsztyna? Zatroszcz się o dogodne miejsca hotelowe!

Każdy wyjazd, jaki musi potrwać dłużej aniżeli jeden dzień, zobowiązuje do załatwienia miejsc noclegowych w dogodnym obiekcie. Nie ma znaczenia, czy chodzi o wyjazd służbowy czy rekreacyjny, bez pokoju z komfortowym posłaniem się nie obędzie, gdyż każdy potrzebuje snu i miejsca, gdzie może zregenerować siły.
morze
Przygotowane przez: Der Robert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zarezerwowanie noclegów prywatnych w miejscowościach nadmorskich, jakie pozwolą spędzić wakacje w lepszych warunkach

Wakacje są czasem, w którym każdy będzie chciał się jak najbardziej odprężyć. Z tego względu, dobrze będzie decydować się na taką formę odpoczynku, która komuś przypada do gustu najbardziej. Pomocne będzie w tym przypadku zarezerwowanie kwater prywatnych w miejscowościach nadmorskich, które pozwolą spędzić urlop w znacznie lepszych warunkach.
Śnieżka
Przygotowane przez: hr.icio
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Dlaczego warto udać się na wakacje w krajowe góry?

Wakacje, w którym można podjąć wiele interesujących i wciągających aktywności, zbliża się wielkimi krokami. Wraz z latem zalecany jest przyjemny, aktywny wypoczynek przynoszący niezapomniane doznania. Dlatego też doskonałym pomysłem jest rozważenie wyjazdu na polskie góry, na przykład Tatry.

Jakie są najwspanialsze miejsca na przyjemne spędzenie wolnego weekendu?

Weekend majowy to dla wielu Polaków ulubiony czas na pierwszy wiosenny wyjazd. Jeśli aura sprzyja, warto spędzić te kilka słonecznych dni na łonie natury, z daleka od ruchliwego miasta i codziennych problemów. Wybierając miejsce wypoczynku warto wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Po pierwsze, ile czasu zajmie nam dotarcie do celu. Ponieważ weekend majowy to tylko parę dni wolnych, chyba nie należy marnować za dużo czasu w aucie. Po drugie powinniśmy ustalić, ile nas wyniesie cała wycieczka. I wreszcie po trzecie, czy miejscówka, którą wybraliśmy, nie będzie przepełniona weekendowymi turystami.
góry
Przygotowane przez: Matt Kowal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy zastanawiasz się, dokąd najlepiej pojechać na wypoczynek, rozważ wycieczkę w polskie góry

Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na urlop, być może dobrze rozważyć wyprawę w polskie góry. Bardzo popularną miejscowością turystyczna stał się ostatnio Zieleniec. Jest to część Dusznik-Zdroju, jednakże mnóstwo ludzi traktuje Zieleniec jak zupełnie oddzielną miejscowość. Co można zaplanować w Zieleńcu? Właściwie wszystko. Wielką zaletą tej miejscowości wypoczynkowej jest to, że można się tam fantastycznie bawić zarówno w lecie jak i w zimie.
Szklarska Poręba
Przygotowane przez: Karol K
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w w górach może okazać się interesujący

Wybierając Szklarską Porębę na miejsce swojego wypoczynku mamy możliwość skorzystać z wielu atrakcji tego miejsca. Szklarska Poręba leży niedaleko Jeleniej Góry, w województwie dolnośląskim, w bardzo malowniczej okolicy. Uznaje się to miasto za jedno z najbardziej popularnych miasteczek wypadowych w tym regionie. Mamy tutaj masę możliwości noclegowych.
Zakopane - góry
Przygotowane przez: Pawel Pacholec
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Góry to świetne miejsce kiedy pragniemy odpocząć

Są miejsca dobre na każdą porę roku. Czy mowa jest tu o morzu? Nie, bo lata są tam piękne, ale zimy nie skłaniają do wycieczek. Czy mówimy o dużym mieście? Też nie, gdyż przeszkadza nam tam zgiełk codzienności. Duże miasta są ciekawe na krótki pobyt, ale niestety nie na każdą porę roku, nie na długo. Pytanie więc brzmi, gdzie najlepiejwyjechać w styczniu i lutym, maju i czerwcu oraz październiku? Oczywiście w góry.
spływy kajakowe
Przygotowane przez: NOAA's National Ocean Service
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mazury i pływanie kajakiem

To straszne, gdy w trakcie gorącego weekendu, przykładowo w połowie sierpnia, zamiast odpoczywać w orzeźwiającym miejscu, na swoje nieszczęście musimy pracować bądź po prostu kisimy się w mieście. A może by tak po prostu wyskoczyć na Mazury? Trzeba się śpieszyć, ponieważ wzrasta moda na Krainę Tysiąca Jezior, także wśród obcokrajowców, zatem wielce możliwe, że za jakiś czas Mazury, choć w dalszym ciągu ładne, niestety nie będą aż tak dziewicze, nieznane.
Warszawa o zachodzie Słońca
Przygotowane przez: Artur Malinowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Historycznie interesujące miasta w kraju

Wybierając się na wczasy często kierujemy się najnowszymi trendami. Niemniej interesująca niż moda oraz moc atrakcji oraz rozrywek jest najczęściej historia tego miejsca. Stawiając dzisiaj na noclegi w Międzyzdrojach możemy czerpać z nieograniczonej bazy ofert. Nie tylko wygodny nocleg jest ważny, istotna jest również historia związana z tym miejscem. Niegdyś blisko Międzyzdrojów mieściły się osady Kępieńce oraz Żelazo, które były istotnym centrum handlowym. Wiążę się z tym niemało tradycji, które są kontynuowane nawet dziś!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.