Usługi
Karta przeżycia, survival

Jak otworzyć hotel w naszej ojczyźnie?

Zeszłe lata pokazują ciągły przyrost inwestycji na polskim rynku hotelarskim. Choć na znaczeniu utraciły hotele z wysokiego segmentu, w tym w szczególności te z pięcioma gwiazdkami, tendencję wzrostową odnotować możemy pośród hoteli ekonomicznych.
autobus
Przygotowane przez: torbakhopper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przewozy do Niemiec busy mogą nam zorganizować

Który środek transportu wybrać wyjeżdżając za granicę?

Gdy obmyślamy podróż za granicę, to obowiązkowo powinniśmy się namyślić nad tym, jaki rodzaj transportu będzie dla nas odpowiedni. Możemy wybrać samolot, swój samochód, albo możemy się zadecydować na korzystanie z usług jednej z firm przewozowych. Najważniejsze będzie to, byśmy wybierali opcję, która będzie dla nas najlepsza i która równocześnie da nam pewność, że dojedziemy na miejsce w terminie.
Maroko
Przygotowane przez: Maroko Travel
Na podstawie danych z: Maroko Travel

Planowanie wyjazdów wakacyjnych – jak zapewnić sobie dziś komfortowy odpoczynek w możliwie jak najniższej cenie?

Wycieczki wakacyjne to okazja do odpoczynku, spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz zobaczenia interesujących miejsc. Obecnie ich organizacja nie nastręcza poważnych trudności, gdyż na rynku działa sporo biur podróży, które biorą ten obowiązek na własne barki, a klienci muszą troszczyć się wyłącznie o terminowe zlecenie przelewu.
systemy GPS ułatwiające transport
Przygotowane przez: MBWA PR
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport na trasie Polska - Niemcy znajduje się w ofercie rozmaitych przedsiębiorstw przewozowych

Przewozy z Polski do Niemiec, realizowane są obecnie przez wiele przedsiębiorstw, jakie obejmują zakresem własnych usług cały kraj. Prosperowanie tych linii podróżnych jest wyjątkowo przydatne, gdyż wielu polaków podróżuje do Niemiec w rozmaitym celu. Niektórzy wyjeżdżają na długi czas, by tam pracować i po prostu mieszkać, pozostali z kolei wyjeżdżają na krótki okres, by dorobić na najważniejsze wydatki, jak też załatwić wszelkie niezbędne zadania, jakie w takim kraju muszą być wykonane.
korek na autostradzie
Przygotowane przez: Montgomery County Planning Commission
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport turystyczny osób za granicę

Przewóz osób to niezwykle rozbudowana i skomplikowana gałąź przemysłu transportowego. Największym wyzwaniem stawianym przed przedsiębiorstwem transportowym jest transport niedużej liczby ludzi na znaczne odległości. Jest to usługa w szczególności popularna wśród Polaków pracujących poza granicami kraju. Każdy klient, który pragnie skorzystać z takiej usługi wyrusza z innego punktu i chce dojechać w inny zakątek Polski. Zorganizowanie tego typu trasy sprawia więc olbrzymią trudność przewoźnikom. Jednak dzięki zastosowaniu niezbyt dużych samochodów osobowych, może być to interes ekonomicznie opłacalny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.