Usługi
Karta przeżycia, survival

Jak otworzyć hotel w naszej ojczyźnie?

Zeszłe lata pokazują ciągły przyrost inwestycji na polskim rynku hotelarskim. Choć na znaczeniu utraciły hotele z wysokiego segmentu, w tym w szczególności te z pięcioma gwiazdkami, tendencję wzrostową odnotować możemy pośród hoteli ekonomicznych.
autobus
Przygotowane przez: torbakhopper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przewozy do Niemiec busy mogą nam zorganizować

Jak możemy dotrzeć za granicę?

Jeśli obmyślamy podróż za granicę, to obowiązkowo musimy się namyślić nad tym, jaki rodzaj transportu będzie dla nas najlepszy. Mamy szansę wybrać samolot, swój samochód, albo mamy szansę się zdecydować na skorzystanie z usług jednej z firm transportowych. Najistotniejsze jest to, żebyśmy wybrali opcję, która będzie dla nas najtańsza i która równocześnie zaoferuje nam świadomość, że dotrzemy na miejsce w terminie.
Maroko
Przygotowane przez: Maroko Travel
Na podstawie danych z: Maroko Travel

Planowanie wyjazdów wakacyjnych – jak zapewnić sobie dziś komfortowy odpoczynek w możliwie jak najniższej cenie?

Wyjazdy wakacyjne to okazja do odpoczynku, spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz poznania innych miejsc. Obecnie ich organizacja nie nastręcza większych trudności, gdyż na rynku działa sporo biur podróży, które biorą ten obowiązek na własne barki, a klienci muszą troszczyć się wyłącznie o terminowe wykonanie przelewu.
systemy GPS ułatwiające transport
Przygotowane przez: MBWA PR
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport na trasie Polska - Niemcy znajduje się w ofercie rozmaitych przedsiębiorstw przewozowych

Przewozy z Polski do Niemiec, realizowane są obecnie przez wiele przedsiębiorstw, jakie obejmują zakresem własnych usług cały kraj. Prosperowanie tych linii podróżnych jest wyjątkowo przydatne, gdyż wielu polaków podróżuje do Niemiec w rozmaitym celu. Niektórzy wyjeżdżają na długi czas, by tam pracować i po prostu mieszkać, pozostali z kolei wyjeżdżają na krótki okres, by dorobić na najważniejsze wydatki, jak też załatwić wszelkie niezbędne zadania, jakie w takim kraju muszą być wykonane.
korek na autostradzie
Przygotowane przez: Montgomery County Planning Commission
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport turystyczny osób za granicę

Transport osób to niezwykle zróżnicowana i skomplikowana gałąź przemysłu transportowego. Największym wyzwaniem stawianym przed firmą transportową jest transport niewielkiej liczby ludzi na bardzo duże odległości. Jest to usługa szczególnie popularna wśród Polaków pracujących za granicą. Każdy klient, który pragnie skorzystać z takiej usługi wyrusza z innego miejsca i jedzie w inny zakątek Polski. Zorganizowanie tego typu trasy sprawia więc wielką trudność firmom przewozowym. Jednak dzięki wykorzystaniu raczej niewielkich pojazdów osobowych, bywa to interes ekonomicznie opłacalny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.