Miejscowość
Kołobrzeg
Przygotowane przez: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Punkty turystyczne oraz noclegi w Kołobrzegu - porady gdzie iść

Kołobrzeg to przepiękna, malownicza miejscowość, jaka jest jednym z największych uzdrowisk w Polsce. Mało tego jest to mocno rozwijany port rybacki, pasażerski i handlowy. Kołobrzeg słynie z jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce, jaka wszelkiego roku (szczególnie w czasie letnim) przyciąga sporo turystów. Można tu także skorzystać z intrygujących rejsów wycieczkowych albo odwiedzić Latarnię Morską (1945), z której wolno podziwiać wyśmienitą panoramę miasta.
autobus
Przygotowane przez: torbakhopper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przewozy do Niemiec busy mogą nam zorganizować

Jak mamy szansę dojechać za granicę?

Jeśli planujemy wyjazd za granicę, to koniecznie powinniśmy się zastanowić nad tym, który typ transportu będzie dla nas najlepszy. Mamy szansę wziąć samolot, własny wóz, albo możemy się zdecydować na skorzystanie z usług jednej z firm przewozowych. Najistotniejsze okazuje się być to, byśmy wybierali możliwość, która będzie dla nas najlepsza oraz która równocześnie da nam świadomość, że dojedziemy na miejsce w terminie.
Góry Izerskie
Przygotowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Góry Izerskie są piękne i całkiem tanie!

Polska to nizinny kraj, ale na pewno mieszkańcy południowej części mają możliwość z własnych okiem spoglądać na urokliwe góry. Wiadomo - nawet Tatry wielce wysokie to nie są, ale można powiedzieć, że niemal każdy miłośnik łażenia po górach, nawet jeśli preferuje Słowację bądź Francję, docenia mocno docenić nasze góry. Czyli jak zagospodarować urokliwie własne wakacje w polskich górach? Niewątpliwie trzeba zacząć planowanie wyjazdu od znalezienia miejscowości, która niejako będzie naszą bazą wypadową...
tatry
Przygotowane przez: Edgars En.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesujące miasta w pobliżu Tatr

Nasze najwyższe góry zazwyczaj są kojarzone z Zakopanem, jednakże w na Podhalu można znaleźć parę innych miejsc, które trzeba odwiedzić w wakacje. Przedstawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które rekomendujemy w tegoroczne lato.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.