Miejscowość
Kołobrzeg
Przygotowane przez: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Punkty turystyczne oraz noclegi w Kołobrzegu - porady gdzie iść

Kołobrzeg to przepiękna, malownicza miejscowość, jaka jest jednym z największych uzdrowisk w Polsce. Mało tego jest to mocno rozwijany port rybacki, pasażerski i handlowy. Kołobrzeg słynie z jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce, jaka wszelkiego roku (szczególnie w czasie letnim) przyciąga sporo turystów. Można tu także skorzystać z intrygujących rejsów wycieczkowych albo odwiedzić Latarnię Morską (1945), z której wolno podziwiać wyśmienitą panoramę miasta.
autobus
Przygotowane przez: torbakhopper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przewozy do Niemiec busy mogą nam zorganizować

Który środek transportu wybrać wyjeżdżając za granicę?

Gdy obmyślamy podróż za granicę, to obowiązkowo powinniśmy się namyślić nad tym, jaki rodzaj transportu będzie dla nas odpowiedni. Możemy wybrać samolot, swój samochód, albo możemy się zadecydować na korzystanie z usług jednej z firm przewozowych. Najważniejsze będzie to, byśmy wybierali opcję, która będzie dla nas najlepsza i która równocześnie da nam pewność, że dojedziemy na miejsce w terminie.
Góry Izerskie
Przygotowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Góry Izerskie są piękne i całkiem tanie!

Polska jest nizinnym krajem, ale z pewnością mieszkańcy południowej części mogą z własnych okiem patrzeć na śliczne góry. Wiadoma sprawa - nawet polskie Tatry bardzo wysokie to ogólnie nie są, lecz można w sumie powiedzieć, że praktycznie każdy miłośnik łażenia po górach, nawet jeżeli preferuje Słowację czy Italię, docenia mocno docenić polskie góry. Czyli w jaki sposób zagospodarować urokliwie własne wakacje gdzieś w górach? Niewątpliwie należy rozpocząć planowanie wypadu od odnalezienia miejscowości, która niejako będzie bazą wypadową...
tatry
Przygotowane przez: Edgars En.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesujące miasta w pobliżu Tatr

Nasze polskie Tatry najczęściej są łączone z Zakopanem, lecz w rejonie Podkarpacia można namierzyć parę innych miejsc, które trzeba odwiedzić w wakacje. Przedstawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które rekomendujemy w tegoroczne lato.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.