Miejscowość
Kołobrzeg
Przygotowane przez: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Punkty turystyczne oraz noclegi w Kołobrzegu - porady gdzie iść

Kołobrzeg to przepiękna, malownicza miejscowość, jaka jest jednym z największych uzdrowisk w Polsce. Mało tego jest to mocno rozwijany port rybacki, pasażerski i handlowy. Kołobrzeg słynie z jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce, jaka wszelkiego roku (szczególnie w czasie letnim) przyciąga sporo turystów. Można tu także skorzystać z intrygujących rejsów wycieczkowych albo odwiedzić Latarnię Morską (1945), z której wolno podziwiać wyśmienitą panoramę miasta.
autobus
Przygotowane przez: torbakhopper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przewozy do Niemiec busy mogą nam zorganizować

Jak możemy dotrzeć za granicę?

Jeśli obmyślamy podróż za granicę, to obowiązkowo musimy się namyślić nad tym, jaki rodzaj transportu będzie dla nas najlepszy. Mamy szansę wybrać samolot, swój samochód, albo mamy szansę się zdecydować na skorzystanie z usług jednej z firm transportowych. Najistotniejsze jest to, żebyśmy wybrali opcję, która będzie dla nas najtańsza i która równocześnie zaoferuje nam świadomość, że dotrzemy na miejsce w terminie.
Góry Izerskie
Przygotowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Góry Izerskie są piękne i całkiem tanie!

Polska to nizinny kraj, ale niewątpliwie mieszkańcy południa mają możliwość z własnych okiem spoglądać na urokliwe góry. No wiadomo - nawet polskie Tatry mega wysokie to raczej nie są, ale można śmiało powiedzieć, że praktycznie każdy fan łażenia po górach, nawet jeżeli preferuje Czechy bądź Italię, docenia bardzo docenić polskie góry. Czyli jak zagospodarować urokliwie własne wakacje gdzieś w górach? Z pewnością należy rozpocząć planowanie wyjazdu od znalezienia miejscowości, która tak jakby będzie naszą bazą wypadową...
tatry
Przygotowane przez: Edgars En.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesujące miasta w pobliżu Tatr

Nasze polskie Tatry najczęściej są łączone z Zakopanem, lecz w rejonie Podkarpacia można namierzyć parę innych miejsc, które trzeba odwiedzić w wakacje. Przedstawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które rekomendujemy w tegoroczne lato.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.