Polska
Świnoujście
Przygotowane przez: Krzysztof Barabosz
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Świnoujście - miast na 3 wyspach

Świnoujście położone jest nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Posiada status popularnej miejscowości wypoczynkowej i uzdrowiska, chętnie wybieranego na wakacje nad morzem. Świnoujście to również ważny port morski ze stałymi połączeniami z duńską wyspą Bornholm oraz Szwecją.
autobus
Przygotowane przez: Huta Szkła Kryształowego Julia w

Co naprawdę warto zobaczyć na terenie Polski?

Każdy z nas lubi się czasem rozerwać, pojmując owe znaczenie na bardzo różne sposoby. Wielu z nas myśląc o "rozerwaniu się" myśli nie o na przykład imprezie, lecz o jakimś wypadzie, wyjeździe do interesującego miejsca, w którym odpocznie jak tylko zapragnie. Wbrew pozorom by to wykonać wcale nie musimy wyjeżdżać poza granice naszego państwa - polska tak naprawdę ma bardzo wiele do zaoferowania, o czym zapominamy mieszkając w niej.
jezioro latem
Przygotowane przez: Irene Grassi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyjedź na wakacje na łonie natury! Kilka solidnych patentów

Jeżeli ktoś przygotowuje akurat swój urlop i chce spędzić czas w naprawdę miły sposób, to aktualnie z całą pewnością będzie mógł wyszukać dla siebie bardzo dużo godnych uwagi propozycji.
rynek we wrocławiu
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Dlaczego powinniśmy odwiedzić Wrocław? Z czego znane jest to miasto?

Wrocławto zdecydowanie znak rozpoznawczy naszego kraju. Miasto to z przyjemnością odwiedzają turyści z przeróżnych stron naszego kraju, a także z innych krajów.
miasto po zmierzchu
Przygotowane przez: Jorge Láscar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy rozwijają się wyłącznie większe miasta? Na pewno nie, gdyż i w mniejszych czuć zmiany

Polska staje się coraz bardziej piękna, co do tego nie ma wątpliwości. Przyczyn takiego stanu jest wiele, lecz najważniejsze jest to, że bardzo dużo osób zdaje sobie z tego sprawy, to docenia i korzysta z tego rozwoju. To niezwykle istotne, ponieważ dzięki temu maksymalizuje się atrakcyjność naszego kraju, a jednocześnie zwiększają się nakłady na inwestycje, powstaje coraz więcej nowych miejsc pracy. Jak się może wydawać taki trend będzie się rozwijał, a skorzystają z tego nie tylko wielkie miasta, jak niektórzy twierdzą, lecz również mniejsze ośrodki miejskie.
Karpacz, kościółek drewniany
Przygotowane przez: Ronald Preuß
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Długi weekend w popularnych polskich miastach

W Polsce jest dużo miast, uznawanych za niezwykle atrakcyjne turystycznie. Popularność ta wynika z różnych czynników. Mogą to być na przykład rozmaite zabytki historyczne, których uroki przyciągają przyjezdnych. Mogą to być także walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo obecność wód termalnych czy mineralnych. W takiej sytuacji turyści odwiedzający daną miejscowość wybierają się tam na wyjazdy sanatoryjne.
książki
Przygotowane przez: bdamon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsze książki na temat powstania warszawskiego dają możliwość przybliżyć sobie historię tego wydarzenia

Książki o powstaniu warszawskim, są obecnie dostępne praktycznie w każdej księgarni na terenie Polski, ale też w Internecie, gdzie działają sklepy online. Jest możliwość zatem nabyć książkę, jaka prezentuje szczegółowo bardzo istotne wydarzenie w historii Polski.
systemy GPS ułatwiające transport
Przygotowane przez: MBWA PR
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport na trasie Polska - Niemcy znajduje się w ofercie rozmaitych przedsiębiorstw przewozowych

Przewozy z Polski do Niemiec, oferowane są aktualnie przez wiele przedsiębiorstw, które obejmują zakresem swych usług całą Polskę. Prosperowanie tych linii transportowych jest niezwykle przydatne, bo wielu polaków podróżuje do Niemiec w różnym celu. Jedni wyjeżdżają na długi okres, żeby tam zarabiać i po prostu mieszkać, inni z kolei wyjeżdżają na krótki czas, by dorobić na najważniejsze wydatki, jak też załatwić wszelkie konieczne zadania, które w tym kraju muszą być zrealizowane.
wesołe miasteczko
Przygotowane przez: جاسم المساهري
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

urocze miejscowości - gdzie ich szukać

Bardzo często wybieramy się na wakacje do ciepłych krajów. Wydaje nam się, że jedynie w tych miejscach najlepiej wypoczniemy. Przywykliśmy do wysokiego standardu w zagranicznych kurortach oraz wszystkich atrakcji, które nam zapewniają.
Kubek malowany ręcznie, ceramika bolesławiecka
Przygotowane przez: "Manufaktura"
Na podstawie danych z: "Manufaktura"

Małe dzieła sztuki z Bolesławca

Dolny Śląsk to region bogaty nie tylko w piękne krajobrazy, ale również w wytwory sztuki przemysłowej. Taką kopalnią skarbów jest bolesławiecka ceramika. Wizyta w lokalnym muzeum przekonuje, że dzieła sztuki z najwyższej półki nie muszą kosztować setek tysięcy złotych!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.