Polska
Świnoujście
Przygotowane przez: Krzysztof Barabosz
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Świnoujście - miast na 3 wyspach

Świnoujście położone jest nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Posiada status popularnej miejscowości wypoczynkowej i uzdrowiska, chętnie wybieranego na wakacje nad morzem. Świnoujście to również ważny port morski ze stałymi połączeniami z duńską wyspą Bornholm oraz Szwecją.
autobus
Przygotowane przez: Huta Szkła Kryształowego Julia w

Co naprawdę warto zobaczyć na terenie Polski?

Każdy z nas lubi się czasem rozerwać, pojmując owe znaczenie na bardzo różne sposoby. Wielu z nas myśląc o "rozerwaniu się" myśli nie o na przykład imprezie, lecz o jakimś wypadzie, wyjeździe do interesującego miejsca, w którym odpocznie jak tylko zapragnie. Wbrew pozorom by to wykonać wcale nie musimy wyjeżdżać poza granice naszego państwa - polska tak naprawdę ma bardzo wiele do zaoferowania, o czym zapominamy mieszkając w niej.
jezioro latem
Przygotowane przez: Irene Grassi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyjedź na wakacje na łonie natury! Kilka solidnych patentów

Jeżeli ktoś planuje akurat swoje wczasy i chce wykorzystać czas w faktycznie przyjemny sposób, to obecnie na pewno będzie w stanie wyszukać dla siebie szereg interesujących propozycji.
rynek we wrocławiu
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Dlaczego powinniśmy odwiedzić Wrocław? Z czego znane jest to miasto?

Wrocławto zdecydowanie znak rozpoznawczy naszego kraju. Miasto to z przyjemnością odwiedzają turyści z przeróżnych stron naszego kraju, a także z innych krajów.
miasto po zmierzchu
Przygotowane przez: Jorge Láscar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy rozwijają się wyłącznie większe miasta? Na pewno nie, gdyż i w mniejszych czuć zmiany

Polska staje się coraz bardziej piękna, to nie ulega wątpliwości. Przyczyn tego rodzaju stanu jest bardzo dużo, ale najbardziej istotne jest to, iż wiele osób zdaje sobie z tego sprawy, to docenia i korzysta z tego rozwoju. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu maksymalizuje się konkurencyjność naszego kraju, a co za tym idzie zwiększają się środki na inwestycje, powstaje coraz większa ilość nowych miejsc pracy. Jak się zdaje ten trend będzie się rozwijał, a korzystają z tego nie tylko największe ośrodki miejskie, jak niektórzy wieszczą, ale mniejsze ośrodki miejskie.
Karpacz, kościółek drewniany
Przygotowane przez: Ronald Preuß
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Długi weekend w popularnych polskich miastach

W Polsce jest dużo miejscowości, uznawanych za niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym. Popularność ta wynika z rozmaitych warunków. Są to na przykład różnorodne zabytki historyczne, których uroda przyciąga gości. Mogą to być także walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo występowanie wód leczniczych. W takim przypadku goście odwiedzający dane miasto wybierają się tam na urlopy sanatoryjne.
książki
Przygotowane przez: bdamon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najlepsze książki na temat powstania warszawskiego dają możliwość przybliżyć sobie historię tego wydarzenia

Książki o powstaniu warszawskim, są aktualnie dostępne praktycznie w każdej księgarni na obszarze naszego kraju, ale też w Internecie, gdzie działają księgarnie online. Jest możliwość zatem nabyć książkę, jaka prezentuje szczegółowo bardzo ważne zdarzenie w historii naszego narodu.
systemy GPS ułatwiające transport
Przygotowane przez: MBWA PR
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport na trasie Polska - Niemcy znajduje się w ofercie rozmaitych przedsiębiorstw przewozowych

Przewozy z Polski do Niemiec, realizowane są obecnie przez wiele przedsiębiorstw, jakie obejmują zakresem własnych usług cały kraj. Prosperowanie tych linii podróżnych jest wyjątkowo przydatne, gdyż wielu polaków podróżuje do Niemiec w rozmaitym celu. Niektórzy wyjeżdżają na długi czas, by tam pracować i po prostu mieszkać, pozostali z kolei wyjeżdżają na krótki okres, by dorobić na najważniejsze wydatki, jak też załatwić wszelkie niezbędne zadania, jakie w takim kraju muszą być wykonane.
wesołe miasteczko
Przygotowane przez: جاسم المساهري
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

urocze miejscowości - gdzie ich szukać

Zazwyczaj jeździmy na wczasy za granicę. Zdaje się nam, że tylko w tych miejscach najlepiej wypoczniemy. Przywykliśmy do odpowiedniego standardu w światowych ośrodkach oraz wszystkich wygód, które nam gwarantują.
Kubek malowany ręcznie, ceramika bolesławiecka
Przygotowane przez: "Manufaktura"
Na podstawie danych z: "Manufaktura"

Małe dzieła sztuki z Bolesławca

Dolny Śląsk to region bogaty nie tylko w piękne krajobrazy, ale również w wytwory sztuki przemysłowej. Taką kopalnią skarbów jest bolesławiecka ceramika. Wizyta w lokalnym muzeum przekonuje, że dzieła sztuki z najwyższej półki nie muszą kosztować setek tysięcy złotych!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.