Trasy
obrazeczek - przemysł
Przygotowane przez: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Trasy dla rowerów na mazurach oraz w Zakopane - czyli, jeziora przeciwko góry na trasach

Wybierasz się na wczasy na mazury, albo w górki? Lubisz jeździć na rowerku oraz chciałbyś również troszkę w tamtym miejscu pojeździć, by w aktywny sposób spędzić czas? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym felietonie po opowiadamy Ci o tych lokalizacjach w kontekście szlaków rowerowych!
górski potok
Przygotowane przez: Hadi Zaher
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Szczególnie dla tych osób, jakie nie odwiedziły jeszcze gór izerskich właściciele hoteli pragną przedstawić jak najkorzystniejszą ofertę. Niesamowicie niskie ceny oraz doskonałe dopasowanie do oczekiwań podróżujących propozycje okazują się strzałem w dziesiątkę. Wskazane jest zwrócić uwagę na dawane nam teraz do dyspozycji możliwości, bo są one niesamowicie dobrze dopasowane do oczekiwań większości. Cenione trasy rowerowe góry izerskie wskazać można również razem z dokładnym opisem na stronie www.
las
Article wrote: kitajgorod
Source: http://www.flickr.com

Najcudowniej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest odpowiednia, aby wyruszyć na Podlasie. Region ten urzeka przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najbardziej uroczą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednakowoż okres letni, kiedy bogactwo i okazałość rzek i jezior rzuca się w oczy najbardziej. Wszystkiego co ma do zaoferowania ten obszar nie da się zaliczyć w krótki weekend.
Zbliżacz podróżniczy
Przygotowane przez: znanenieznane.pl
Na podstawie danych z: znanenieznane.pl

Planowanie wycieczki dla dzieci

Fani Dolnego Śląska zyskali wspaniałe narzędzie do wyszukiwania atrakcji i tras turystycznych zlokalizowanych na terenie regionu. Dzięki specjalnej wyszukiwarce nie trzeba przeglądać przewodników chcąc wytypować kilka miejsc wartych zwiedzenia.
tatry
Przygotowane przez: www.nartyslowacja.pl

Tatry Wysokie gotowe na narciarzy!

Nowa kolej krzesełkowa, rozbudowa sztucznego zaśnieżania, zabawa w dzień i w nocy, parkingi przy stoku i Slovakia Super Skipass – to najważniejsze inwestycje tego sezonu w Wysokich Tatrach - Tatrzańskiej Łomnicy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.