Trasy
obrazeczek - przemysł
Przygotowane przez: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Trasy dla rowerów na mazurach oraz w Zakopane - czyli, jeziora przeciwko góry na trasach

Wybierasz się na wczasy na mazury, albo w górki? Lubisz jeździć na rowerku oraz chciałbyś również troszkę w tamtym miejscu pojeździć, by w aktywny sposób spędzić czas? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym felietonie po opowiadamy Ci o tych lokalizacjach w kontekście szlaków rowerowych!
górski potok
Przygotowane przez: Hadi Zaher
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w pensjonacie górskim

W szczególności dla tych osób, jakie nie odwiedziły jeszcze gór izerskich właściciele hoteli chcą przedstawić jak najkorzystniejszą ofertę. Niezwykle niskie ceny oraz doskonałe dopasowanie do oczekiwań podróżujących propozycje okazują się odpowiednim wyborem. Warto zwrócić uwagę na dawane nam teraz do dyspozycji możliwości, gdyż są one niesamowicie dobrze dopasowane do oczekiwań większości. Rekomendowane trasy rowerowe góry izerskie wskazać można również razem z dokładnym opisem na stronie www.
las
Przygotowane przez: kitajgorod
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najcudowniej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest odpowiednia, aby wybrać się na Podlasie. Region ten oszałamia przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najwspanialszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest wszakże okres letni, kiedy bogactwo i powab rzek i jezior jest namacalna najbardziej. Wszystkiego co oferuje ten teren nie da się zobaczyć w jeden weekend.
Zbliżacz podróżniczy
Przygotowane przez: znanenieznane.pl
Na podstawie danych z: znanenieznane.pl

Planowanie wycieczki dla dzieci

Fani Dolnego Śląska zyskali funkcjonalne narzędzie do wyszukiwania atrakcji i tras turystycznych na terenie całego regionu. Dzięki specjalnej wyszukiwarce nie musimy już przeglądać przewodników w poszukiwaniu miejsc wartych zobaczenia.
tatry
Przygotowane przez: www.nartyslowacja.pl

Tatry Wysokie gotowe na narciarzy!

Nowa kolej krzesełkowa, rozbudowa sztucznego zaśnieżania, zabawa w dzień i w nocy, parkingi przy stoku i Slovakia Super Skipass – to najważniejsze inwestycje tego sezonu w Wysokich Tatrach - Tatrzańskiej Łomnicy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.