Mieszkania
wilanow
Przygotowane przez: T. S. Smith
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Turystyczne atrakcje w Warszawie

Ostatnio byłam w Warszawie. Mój szef wysłał mnie na szkolenie. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ już od dawna miałam w planach odwiedzić stolicę naszego kraju. Wprawdzie kilka godzin w ciągu tych dwóch dni spędziłam szkoląc się.
Wrocław
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Możliwości oferowane dzisiaj zainteresowanym klientom przez sprawdzone biura nieruchomości

Możliwości proponowane dzisiaj na rynku nieruchomościowym zaskoczą niejedną zainteresowaną tematem osobę. Rozmaite opcje, zaskakująco dopasowane do potrzeb oraz wymogów klientów oferty, jak również kompleksowa opieka przez cały proces kupna apartamentów to najważniejsze cechy współczesnych agencji nieruchomości.
kamienice

Wakacje na swoim

Coraz częściej przeglądamy oferty sprzedaży mieszkań w krajach, które kojarzą nam się z wakacyjnym wypoczynkiem. Kupno takiej nieruchomości daje nie tylko możliwość wyjazdu na wakacje w dogodnym dla nas czasie – to przede wszystkim dobra inwestycja.
dom drewniany
Przygotowane przez: Wawel Service

Nieruchomości wakacyjne

Rozpoczęło się kalendarzowe lato, a wraz z nim wakacje; czas urlopów i wyjazdów.
poradnik aranżacje mieszkania
Przygotowane przez: Hachette Polska

Jak urządzić małe mieszkanie?

Wydawnictwo Hachette Polska przedstawia minialbum "Małe powierzchnie" z serii Inspiracje. Urządzenie niewielkiego mieszkania tak by było ono funkcjonalne, a jednocześnie oryginalne i "ze smakiem" to nie lada wyzwanie – poczynając od doboru kolorów ścian i odpowiednich mebli, poprzez zastosowanie niestandardowych rozwiązań, na dekoracjach i dodatkach kończąc.

Bez wątpienia małe powierzchnie sprzyjają twórczym inicjatywom. W książce Wydawnictwa Hachette Polska znajdziesz podpowiedzi oraz gotowe rozwiązania – w zależności od tego, czego szukasz i potrzebujesz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.