Mieszkania
wilanow
Przygotowane przez: T. S. Smith
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Turystyczne atrakcje w Warszawie

Ostatnio byłam w Warszawie. Mój szef wysłał mnie na szkolenie. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ już od dawna miałam w planach odwiedzić stolicę naszego kraju. Wprawdzie kilka godzin w ciągu tych dwóch dni spędziłam szkoląc się.
Wrocław
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Możliwości oferowane dzisiaj zainteresowanym klientom przez sprawdzone biura nieruchomości

Możliwości proponowane dziś na rynku nieruchomościowym zaskoczą niejedną zainteresowaną tematem osobę. Rozbudowane opcje, zaskakująco dostosowane do potrzeb i wymogów klientów oferty, jak również kompleksowa opieka przez cały proces zakupu apartamentów to najistotniejsze cechy współczesnych agencji nieruchomości.
kamienice

Wakacje na swoim

Coraz częściej przeglądamy oferty sprzedaży mieszkań w krajach, które kojarzą nam się z wakacyjnym wypoczynkiem. Kupno takiej nieruchomości daje nie tylko możliwość wyjazdu na wakacje w dogodnym dla nas czasie – to przede wszystkim dobra inwestycja.
dom drewniany
Przygotowane przez: Wawel Service

Nieruchomości wakacyjne

Rozpoczęło się kalendarzowe lato, a wraz z nim wakacje; czas urlopów i wyjazdów.
poradnik aranżacje mieszkania
Przygotowane przez: Hachette Polska

Jak urządzić małe mieszkanie?

Wydawnictwo Hachette Polska przedstawia minialbum "Małe powierzchnie" z serii Inspiracje. Urządzenie niewielkiego mieszkania tak by było ono funkcjonalne, a jednocześnie oryginalne i "ze smakiem" to nie lada wyzwanie – poczynając od doboru kolorów ścian i odpowiednich mebli, poprzez zastosowanie niestandardowych rozwiązań, na dekoracjach i dodatkach kończąc.

Bez wątpienia małe powierzchnie sprzyjają twórczym inicjatywom. W książce Wydawnictwa Hachette Polska znajdziesz podpowiedzi oraz gotowe rozwiązania – w zależności od tego, czego szukasz i potrzebujesz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.