Zabawki
dzieci grają na konsoli xbox
Przygotowane przez: The Bakken Museum
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zabawki znajdujące się w chwili obecnej na tapecie

Zabawki to przedmioty uniwersalne, obecne w na przestrzeni wieków, dostępne w wszędzie. Kształcą, bawią, wyznaczają role społeczne, pozwalają nam dosłownie w chwilę teleportować się na przykład do krainy ulubionych bohaterów z kreskówek lub nawet stać się jednym z takich postaci. Czasy się zmienią, zabawki również, zawsze jednak rozpalają umysł najmłodszych. W tym artykule porozmawiamy o zabawkach dla chłopców.
Gry planszowe
Article wrote: David Mulder
Source: http://www.flickr.com

Gry planszowe znakomitą zabawką dziecięcą

Zabawa jest dla dzieci dosyć ważnym elementem rozwoju. Rodzice muszą brać to pod uwagę i pozwolić maluchom na słodką beztroskę. W czasie codziennych zabaw bowiem dziecko uczy się ról, jakie w przyszłości będzie pełniło. W dodatku, jest to również doskonały trening dla jego wyobraźni.
Klocki lego w Legolandzie
Przygotowane przez: http://pixabay.com
Na podstawie danych z: http://pixabay.com

Rozrywka dla najmłodszych

W procesie wychowywana dzieci na pewno najważniejszą rolę odgrywa opieka i przykład rodziny. Oprócz tego ważne są jednak także elementy inne, jak na przykład rodzinny dom i zapewnione tam warunki, jak również rozmaite akcesoria, które przydają się opiekunom małych pociech. Niezwykle istotne są na przykład rozmaite artykuły higieniczne i pielęgnacyjne, w szczególności w pierwszych momentach życia pociechy.
zabawki edukacyjne dla dzieci
Article wrote: Sakena
Source: http://www.flickr.com

Jak rozwinąć inteligencję sześcioletniego dziecka?

Edukacja jest najbardziej istotna: w znacznym uproszczeniu, jeżeli chcemy dojść do czegoś większego we własnym życiu, powinniśmy posiadać przynajmniej średnie wykształcenie. Chociaż zapewne dzisiaj i tak coraz bardziej znaczącym standardem jest wyższe wykształcenie. Ciężko w sumie rzec czy w istocie szybki wzrost ludzi z wyższym wykształceniem ma jakiś sens. Można w sumie powiedzieć, że to niedobrze, iż w szczególności szkoły zawodowe są w odwrocie. Fakty są takie, że ludzi z wyższym wykształceniem jest nieco za wiele. Dobrze, ale fakty są takie, iż młody człowiek po maturze w istocie ma wyłącznie jedno rozwiązanie: uczelnia. Trudno polemizować z tym faktem, choć bez najmniejszego cienia wątpliwości przydałoby się spowodować, że wreszcie polskie uczelnie będą cechowały się sporo bardziej solidnym poziomem kształcenia. Jednakowoż może przejdźmy do podstawowego tematu, a mianowicie: co zrobić, aby nasz 6-latek był nieco mądrzejszym, no bardziej rezolutnym dzieckiem.
Klocki lego na prezent
Article wrote: pangyuliu
Source: http://www.flickr.com

Z jakich powodów zestawy klocków Lego są aż tak fantastyczne?

Dania to nieduży kraj, ale na pewno jest wielką potęgą ekonomiczną. Zapewne nie wszyscy internauci to wiedzą, ale Lego to duńska marka. Prawda jest taka, że klocki Lego są najbardziej kapitalne. Akurat co do tego trudno miewać wątpliwości - choć inna sprawa jest taka, iż są także nieco drogie. Być może Duńczycy tak bardzo tego nie odczuwają, lecz generalnie polscy rodzice miewają bardzo często wielki problem z tym by nareszcie kupić dla swojej pociechy jakieś klocki lego.
Klocki LEGO
Przygotowane przez: Brickset
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co zrobić, by dobrze wybrać upominek dla pociechy?

Wybranie odpowiedniego prezentu dla dziecka jest bez wątpliwości zadaniem bardzo trudnym . wielokrotnie bowiem zdarza się, ze nie jesteśmy w stanie wybitnie dobrze wypełnić oczekiwań dzieci. Praktyka bowiem pokazuje nam, że po wielokroć nasze dzieci posiadają bardzo różnorodne zainteresowania, które bezsprzecznie w znacznej mierze zdeterminowane są przedmiotem ich pasji oraz podziwu.
książka

'Tajemnicze przygody Kubusia'

Z okazji premiery książki Macieja Orłosia Tajemnicze przygody Kubusia Wydawnictwo Znak i Empik zapraszają wszystkie dzieci na Warsztaty Wyobraźni.
Maciej Orłoś nauczy dzieci jak przeprowadzić ciekawy wywiad, oczarować publiczność i opowiadać tak by wszyscy słuchali.
Spotkanie w formie zabawy edukacyjnej poprowadzi Jolanta Kogut
Warsztaty odbędą się 11 stycznia 2007 r. o godz.16.30 na drugim piętrze, w salonie Empik, Rynek Główny 5 w Krakowie.
Zapraszamy dzieci od 4 do 8 lat
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.