Poradnik
dziewczyny podczas czytania
Przygotowane przez: CollegeDegrees360
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyjaśnienia do książek są fajne

Niejednokrotnie w momencie poznawania książki łapiemy się na tym, iż tracimy wątek, nie wszystko jest dla nas jasne, niejednokrotnie chcemy, aby jakieś fragmenty zostały dodatkowo wytłumaczone. I właśnie dlatego przy najczęściej czytanych książkach, które w krótkim czasie stają się bestsellerami istnieją dalsze poradniki, które zajmują się tłumaczeniem tych najróżniejszych tematów.
E-booki w natarciu
Przygotowane przez: Christian Olivé
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Papierowe czy elektroniczne, zawsze toczy się bój

Mnóstwo obywateli twierdziło, że kiedy zjawią się e-booki i audiobooki to książki papierowe odejdą w odstawkę oraz ludzie przestaną z nich wykorzystywać. Mimo wszystko jak się okazuje, tak jedna jak oraz druga możliwość ma swoich miłośników i przeciwników, a bój między tymi trzema propozycjami cały czas jest niezwykle zacięty.
poradnik
Przygotowane przez: Reader's Digest
Na podstawie danych z: Reader's Digest

Wszystko, co najważniejsze o zdrowiu

Zwykła płukanka z soli na uczulenie? To działa! Botoks na ból głowy? Sprawdza się świetnie. Beta-blokery na wysokie ciśnienie krwi? Pomimo powszechnego stosowania, istnieją niezbite dowody na to, że to nie jest dobry wybór. Ograniczenie kalorii? To wcale nie jest najlepszy sposób na utratę wagi.
ciąża poradnik
Przygotowane przez: Hachette Polska

Twoja ciąża tydzień po tygodniu...

Wydawnictwo Hachette przedstawia wyjątkowy, wyczerpujący, napisany przystępnym językiem poradnik dla przyszłej mamy. Każdy tydzień ciąży opisany został w osobnym rozdziale, odnalezienie odpowiedniego opisu nie sprawi więc problemu.
Dzięki tej książce, przyszła mama zrozumie zmiany zachodzące w jej organizmie i dowie się jak rozwija się dziecko od momentu poczęcia aż do narodzin.

Poradnik sprawi, że młoda mama poczuje się pewniej i nie będzie zagubiona w nowej sytuacji. Znajdzie w nim niezbędne porady z zakresu medycyny, diety, sportu oraz przygotowania do porodu.
Niezwykły poradnik domowy
Przygotowane przez: Reader’s Digest

Niezwykły poradnik domowy

Wódka jako płyn do mycia okien? Ziemniak w charakterze pochłaniacza zapachów w lodówce? Szminka jako korektor manikiuru? - to tylko niektóre z wielu zaskakujących porad dotyczących domu, ogrodu i codziennego życia, jakie można znaleźć w najnowszej publikacji wydawnictwa Reader's Digest. "Niezwykły poradnik domowy" to skarbnica wiedzy o tym, jak czerpać praktyczne pomysły ze zwyczajnych przedmiotów, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.