Jezioro
Ponton

Poszukujesz nieszablonowego pomysłu na spędzenie weekendu? Wybierz spływ pontonem!

Aktywne przebywanie pod gołym niebem jest bardzo ważne dla zdrowia i kondycji, jak także i dla humoru. Spływy pontonem gwarantują możliwość połączenia ruchu ze świetną zabawą, a równocześnie pozwalają na podziwianie cudownych krajobrazów. To doprawdy doskonały pomysł na spędzanie wolnego dnia albo zorganizowanie fajnej imprezy towarzyskiej.
Pieniny, góry
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Wypoczynek w kraju - czy to dobry pomysł?

Polska jest państwem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej atrakcyjności świadczy na przykład zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu także dużo atrakcyjnych miejsc na wypoczynek z uwagi na dostęp do jezior lub czystych rzek. O dodatkowej atrakcyjności świadczy dostęp do morza. Z tej przyczyny obywatele Polski mają dużo rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wyjazdów wakacyjnych. Pomimo tego aktualnie coraz częściej obywatele wyjeżdżają na urlopy do innych krajów, często nie będąc w pełni świadomymi piękna własnych okolic.
różne ryby
Przygotowane przez: James Palinsad
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urlop z wędką

Turystyka wędkarska w Polsce jest mocno rozwinięta. Co roku nad klarowne jeziora przybywają coraz to większe rzesze miłośników aktywniejszych form odpoczynku jakim jest chociażby wędkarstwo. Dużym plusem jest spora ilość jezior oraz ich różnorodność. Warto przygotować się w tym roku na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej intrygujące oferty agencji turystycznych, szczególnie w wypadku, kiedy jest się zapalonym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie śnił, aby wyjazd na ryby stał się obecnie faktem? Obecnie dzięki specjalnym ofertom świetnych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to osiągalne.
Morskie Oko
Przygotowane przez: Wikipedia

Morskie Oko

Morskie oko to niewątpliwie jeden z najlepiej rozpoznawalnych zakątków polskich Tatr. Swoją niezwykłość miejsce to potwierdza 20 tyś osób, które codziennie pokonują 8 km, pieszo lub bryczką, aby dotrzeć w ten piękny zakątek polskich gór. Domki, schroniska, czeka już z ofertą na zimowy wypoczynek!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.