Urlop
góry
Przygotowane przez: Matt Kowal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy zastanawiasz się, dokąd najlepiej pojechać na wypoczynek, rozważ wycieczkę w polskie góry

Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na urlop, być może dobrze rozważyć wyprawę w polskie góry. Bardzo popularną miejscowością turystyczna stał się ostatnio Zieleniec. Jest to część Dusznik-Zdroju, jednakże mnóstwo ludzi traktuje Zieleniec jak zupełnie oddzielną miejscowość. Co można zaplanować w Zieleńcu? Właściwie wszystko. Wielką zaletą tej miejscowości wypoczynkowej jest to, że można się tam fantastycznie bawić zarówno w lecie jak i w zimie.
Jesienne barwy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zwiedzajmy różne miejsca w niedocenianych regionach Polski

Niesamowicie często dzieje się tak, iż jeśli pojedziemy w jedno miejsce i się tam nam spodoba, to potem też odpoczywamy w tym identycznym miejscu, albo ogólnie w tym identycznym rejonie. A przecież jest tak sporo interesujących miejsc, które tylko wyczekują na to, aby je odkryć, żeby je zwiedzić oraz żeby się w nich zakochać, iż bez wątpienia nie możemy się zamykać tylko w tym co znamy i lubimy.
góry
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Jak wyjeżdżać z dziećmi

W okresie urlopu pewnym problemem bywają nieraz dzieci. Szczególnie w młodym wieku trudno przecież liczyć na to, aby te brać do muzeów bądź też na oglądanie zabytków rozlicznych obiektów. Opłaca się więc często tak zaplanować wakacje, aby dzieci ani rodzice się na nich się nie zanudzili, co mimo to najczęściej nie bywa kwestią prostą, a wręcz przeciwnie, jest to jedna z kwestii, która prawie w każdym przypadku powoduje kłopoty. Odpowiedzią na nie są w stanie być mimo to interesujące oraz naprawdę interesujące wczasy z dziećmi w górach. Niewątpliwie dobrze więc zaznajomić się z tym intrygującym tematem bliżej a, także zastanowić się choćby nad wyprawą w Karkonosze.
wakacje
Na podstawie danych z: iiimillenium.pl

Czy można wyjechać busem na wczasy

Podróżowanie jest dziś bardzo popularne. Pozwala poznać całkiem odmienne kultury i zobaczyć najważniejsze zabytki świata. Otwarcie granic Unii Europejskiej spowodowało, że podróżować można bez potrzeby starania się o jakiekolwiek dokumenty czy pozwolenia. Należy posiadać zwyczajny dowód tożsamości. To wycieczki busami są doskonałą alternatywą dla podróżowania samolotem. Dlaczego?
góry
Przygotowane przez: Katarzyna Matylla
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie wyruszyć z dziećmi

Zazwyczaj jeżeli wybieramy się na wakacje całą rodziną, to poszukujemy takich miejsc, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, gdzie każdy będzie się czuł dobrze, a to także powoduje, iż poświęcamy bardzo dużo uwagi do tego, w jakim hotelu chcemy wynająć nocleg. Na szczęście jest ich tak dużo, iż bez żadnego trudu powinniśmy tego dokonać, tak aby było czysto, na odpowiednim poziomie, by każdemu się podobało i równocześnie również aby nam pasowała kwota.
wycieczka
Przygotowane przez: Trevor Mattea
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie musisz siedzieć w mieszkaniu - zaplanujmy sobie interesujący wypad

Jeżeli zamarzy nam się niezapomniany wyjazd na odpoczynek, to z pewnością nie pozostaje nam nic kolejnego, jak po prostu go zorganizować. I tak właśnie dzięki temu mamy możliwość zasiąść przed komputerem i zająć się wyszukiwaniem fantastycznych zdjęć w naszym państwie. Ma szanse się okazać, iż poszukując zakwaterowania w górach znajdziemy tam sporo fantastycznych oraz równocześnie pięknych ofert, iż trudno będzie nam się zdecydować na tą najwspanialszą, nie mniej z pewnością coś dla siebie wybierzemy.
Wczasy w Chorwacji
Przygotowane przez: Alessandro Caproni
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zagraniczne wyjazdy

Aktualnie w Polsce coraz większą popularnością cieszą się urlopowe wyjazdy zagraniczne. Dawniej tego typu wakacje były pewnego rodzaju wyznacznikiem statusu, aktualnie powoli stają się zwykłą rzeczywistością wielu osób. Jedną z najbardziej istotnych przyczyn tego stanu rzeczy było pojawienie się i popularność tanich linii lotniczych. Dzięki temu latanie dla zwykłego człowieka nie było już czymś abstrakcyjnym, lecz czymś, na co mógł sobie pozwolić. Takie loty obecnie są zresztą niezwykle popularne\chętnie wybierane, także na terenie raju. Obywatele Polski latają chętnie do pracy do takich krajów jak Irlandia czy Wielka Brytania, ale także na wakacyjne wyjazdy. Chętnie wykorzystywaną formą podróży są także autokary, choć należy powiedzieć, że jest to metoda o wiele mniej wygodna od lotu samolotem ze względu na dłuższą podróż i najczęściej mniej komfortowe wnętrze pojazdu.
piękne góry
Przygotowane przez: Matt Kowal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to niebywale ciekawe miejsce dla spragnionych emocji turystów. Znane z cudnych krajobrazów, rozmaitej w atrakcje turystyki rowerowej, narciarskiej a nawet konnej, obecnie kusi także niezwykle rozwiniętą bazą turystyczną. Pozostałe ciekawe rzeczy, które należy obejrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najpotężniejszych atutów to jednak szczególnie rozwinięta agroturystyka.
Krajobraz Chin
Przygotowane przez: Robert Montgomery
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Egzotyczne podróże do kraju na Dalekim Wschodzie

A Ty, jaką wycieczkę marzeń masz w głowie, gdyby zapytano Cię w spontaniczny sposób? Biura podróży wciąż pragną wychodzić do osób chętnych z rozbudowaną, stale ulepszaną ofertą wyjazdową, więc już jakiś czas temu pojawiły się wśród ofert wycieczki do Chin. Wschód od zarania dziejów pasjonuje wielu ludzi, a tę pasję widać można też w poezji, prozie oraz w sztuce. Niezwykle atrakcyjne pod względem wyjazdy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz najlepsze wspomnienia.
wakacje nad morzem
Przygotowane przez: picturesofyou-
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich nie muszą być takie drogie, jak Ci się wydawać

Czas urlopów w pełni. Większość z nas zapewne już powróciła z wakacyjnych wypraw do powszedniej codzienności. I znowu, opaleni i pełni cudownych wspomnień, siadamy za nasze biurka i zabieramy się do pracy. Ale znajduje się pośród nas grupa osób, którzy pozostawili sobie wakacyjny wyjazd na końcówkę sezonu. Jest to doskonałe rozwiązanie z wielu względów.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.