Urlop
jazda na nartach
Przygotowane przez: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co tak naprawdę można robić interesującego w czasie zimowego urlopu?

Przynajmniej tygodniowy urlop w trakcie zimy to coś niezwykłego. Szczególnie bardzo dużo powodów do radości mają takie osoby, które kochają sporty zimowe. Zatem najbardziej odpowiednim pomysłem dla chcących wypocząć w czasie przerwy zimowej są narty. Muszę napisać, że jestem wielkim miłośnikiem jazdy na nartach, myślę, iż w sumie to nie ma za wielu bardziej fantastycznych form aktywności sportowej, niż narty góry. Takie osoby, które sądzą nieco inaczej pewnie w żadnym razie nie miały okazji uprawiać jakichkolwiek sportów zimowych!
wesołe miasteczko
Przygotowane przez: جاسم المساهري
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

urocze miejscowości - gdzie ich szukać

Bardzo często wybieramy się na wakacje do ciepłych krajów. Wydaje nam się, że jedynie w tych miejscach najlepiej wypoczniemy. Przywykliśmy do wysokiego standardu w zagranicznych kurortach oraz wszystkich atrakcji, które nam zapewniają.
Geny i styl życia
Przygotowane przez: Bird&Co.
Na podstawie danych z: Bird&Co.

Upalne wakacje w trakcie sezonu letniego

W jakie miejsca pojadą mieszkańcy Polski w lato 2013? Można to skutecznie przewidzieć, bo w zasadzie każdego roku decydują się na te same państwa.
Gorące wakacje
Na podstawie danych z: iiimillenium.pl

Wakacje dla wielbicieli wypoczywania nad morzem

Po dłuższej i wyczerpującej zimie z niecierpliwością wypatrujemy wakacji. Rozmarzają o nich zarówno dzieciaki, które przez cały czas pilnie się uczyły i ich opiekunowie, którzy tkwią w dusznych miejscach pracy. Co raz cieplejsze dni sprawiają, że każdego dnia myślimy o urlopie. W tajemnicy przed szefostwem, wertujemy katalogi biur wczasowych i planujemy jedyny w swoim rodzaju urlop.
plaża w Międzyzdrojach
Przygotowane przez: unukorno
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Polskie wybrzeże zaprasza!

plaża w Międzyzdrojach
Przygotowane przez: unukorno
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/

Polskie wybrzeże zaprasza!

Już niebawem rozpocznie się okres wakacyjny. Na ten okres wyczekujemy z niecierpliwością cały rok.Czujemy się już znużeni ciężką, codzienną pracą i należy nam się przyzwoity wypoczynek. Polacy mają swoje ukochane kierunki na wyjazd. Od wielu lat popularne są takie państwa jak: słoneczna Hiszpania, malownicze Włochy, czy egzotyczna Tunezja. Wakacje za granicą to głównie gwarancja wyśmienitej aury.
Kalendarz
Przygotowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Ile długich weekendów w 2012 roku?

W nadchodzącym roku będzie można sprawić sobie sześć długich weekendów. Biorąc zaledwie 9 dni urlopu możemy odpoczywać aż przez 32 dni. To ucieszy zapewne wielu z nas, gdyż Polacy coraz bardziej cenią sobie kilkudniowe wyjazdy.
Concordia Ubezpieczenia
Przygotowane przez: http://concordiaubezpieczenia.pl
Na podstawie danych z: http://concordiaubezpieczenia.pl

Niezbędnik przezornego turysty

Chcąc być bezpiecznym i spokojnym podczas wypoczynku należy z pamiętać o tym, że mając wykupione dobre ubezpieczenie mamy ze sobą pomocnika, który wesprze w najtrudniejszych sytuacjach.
droga
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Coraz popularniejsze weekendowe wyjazdy

Od początku 2011 roku, za święta przypadające w weekendy, nie przysługują nam dni wolne. Winnych jest trzech – Trzech Króli. Mimo tego, chętnych na wyjazdy nie ubywa.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.