Konsole
Targi gier
Przygotowane przez: Paulo Guereta
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fantastyczne gry na Playstation, Xbox i PC - okazała oferta

Mnóstwo osób ma współcześnie jakieś hobby i zainteresowania. Niektórzy kochają czytać książki, jeszcze inni pasjonują się muzyką albo filmem, dużo osób regularnie też grywa w rozliczne gry na pc albo też xbox360.
gra karciana
Przygotowane przez: Sonja Pieper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najbardziej korzystny sposób, ażeby zwalczyć nudę – gry. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź jest identyczna!

Co robić, gdy brzydko za oknami, kiedy konieczne jest pozostanie w domu? Jest na pewno bardzo dużo sposobów, by spędzić dobrze ten czas i nie zastanawiając się nad tym, jak o skazaniu czy zsyłce na ciężkie roboty. Powinniśmy potraktować to to jako możliwość spędzenia wolnego czasu tak, jakbyśmy z pewnością tego nie zrobili, gdyby słońce świeciło za oknami. No więc, co w taką pogodę można zrobić? Grać!
Xbox One
Przygotowane przez: ビッグアップジャパン
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Odrobina rozważań na temat grania na konsoli

Nawet najbardziej nużący dzień może być dużo ciekawszy! Choćby dzięki graniu na konsoli. Nadal nasz kraj nie jest miejscem, gdzie dostrzec można duże zapotrzebowanie na właśnie konsole, przede wszystkim z przyczyn czysto finansowych, ale bądź co bądź można śmiało powiedzieć, że szybko Polacy się przekonują, iż mimo wszystko warto się nieco bardziej wykosztować, ale no przynajmniej mieć zagwarantowaną niesamowitą rozrywkę.
podczas grania
Przygotowane przez: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry to ciekawy pomysł na nudę

Wiele osób uwielbia gierki - konsolowe bądź komputerowe. Jednak odnajdą się również osoby, które uważają, że co jak co, lecz w żadnym przypadku czymś w porządku nie jest to, aby w ogóle myśleć sobie o gierkach.
kontroler do gier
Article wrote: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com

Czego mogą nauczyć gry?

Jeżeli brak na globie kraju, gdzie granie w przeróżne gierki nie byłoby jedną z najpopularniejszych rozrywek, form spędzania czasu, nie może za bardzo zdziwić, że człowiek, który pomniejsza atuty gier jakby nie patrzeć naraża się na dużą krytykę!

Postarajmy się nie demonizować gierek konsolowych

Fajnie, że tak naprawdę dzieciaki w kraju mają obecnie aż tak wiele ciekawych sposobów spędzania wolnych chwil. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie czasu przed konsolą albo monitorem komputera niesie za sobą nieco zagrożeń, ale o tym potem trochę się wspomni. Na dobry początek napiszmy w ogóle z jakich przyczyn nigdy nie można ciągle piekielnie stereotypowo podchodzić do gier!
gra na ps3
Article wrote: TransformersMan
Source: http://www.flickr.com

Konsola to idealny sposób na nudę!

Darmowa rada dla chcących nareszcie miło spędzać wolne chwile: może konsola do gier? Niby nie wydaje się, że akurat w owym przypadku grywania na konsoli mówi się o czymś bardzo odkrywczym, ale kto rzekł, iż te nieco mniej ambitne pasje są niewskazane?
Nintendo 3DS
Przygotowane przez: Honou
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nintendo jest w Polsce coraz bardziej znaną marką!

Nintendo to kapitalna konsola do grania. Akurat w naszym kraju chociażby nintendo wii u w zasadzie nie jest za bardzo popularnym sprzętem, ale w szczególności daleka Azja to miejsce, gdzie natrafienie na fana Nintendo jest bardzo proste. W sumie i wśród Polaków Nintendo nie jest mega niszowe, na całe szczęście sprzedaż Nintendo w naszym kraju ciągle rośnie, w bardzo szybkim tempie.
Przygotowane przez: redcoon.pl

Gierki konsolowe wcale nie muszą być drogie!

Jest multum fajnych rozrywek, fantastycznych sposobów na spędzenie wolnych chwil. Jednakże tak czy siak nierzadko bardzo narzekamy na znużenie, brak ciekawych pomysłów na miłe spędzenie wieczoru. W owym artykule głównie o tym, aby umieć sensownie zarządzać własnym czasem bez ruszania się z domu.
kontrolery do Xbox
Przygotowane przez: Anahi Patricia Jasso Aleman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na jakim sprzęcie dziś jest najlepiej grać w gry?

Mobilna rozrywka prezentuje się dzisiaj całkowicie inaczej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj królują najróżniejsze rodzaje gier, a grać jest na czym. W zasadzie większość ludzi nosi przy sobie telefon komórkowy albo dotykowy smartfon, jakich możliwości obliczeniowe dużo zaczęły przewyższać możliwości starszych komputerów. Już na tych małych urządzeniach można zagrać w sporo przeróżnych gier, poza tym coraz więcej sprzedaje się ich dużych braci, to znaczy tabletów.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.