PlayStation
konsola ouiya
Przygotowane przez: Cesar Cardoso
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Elektroniczna sprzedaż gier na PC

W czasie wszechobecnego dostępu do szerokopasmowego łącza internetowego twórcy gier wymyślili idealne rozwiązanie na zmniejszenie kosztów sprzedaży swoich produktów. Lata temu gracze nabywali gry na namacalnych nośnikach, takich jak płyta CD czy DVD, pociągało to za sobą bardzo duże koszty związane z wyprodukowaniem sporego nakładu płyt i wytworzeniem opakowań.
xbox i playstation na targach
Article wrote: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com

Interesujące propozycje cenionych

Na rynku gier komputerowych i tych na konsolę wskazać można bezsprzecznie faworytów zapalonych graczy. Jest nim między innymi fifa 14, co można wnosić po nadzwyczaj pozytywnych opiniach w sieci, na tematycznych forach sieciowych oraz jednocześnie po nadzwyczaj wysokiej częstotliwości zakupu tej propozycji. Producent postarał się, by nowa gra tematyczna odpowiadała sporym wymaganiom jego klientów, którzy od lat z ogromnym zaangażowaniem oddają się tej rozrywce.
Niezbędne dla PS4
Przygotowane przez: Alan Klim
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W Polsce rośnie popularność gier na konsole!

Polska jest takim krajem, w którym w zasadzie konsole, wbrew pozorom, nie są tak bardzo popularne. Przynajmniej w porównaniu do Wielkiej Brytanii, Kraju Kwitnącej Wiśni albo Stanów Zjednoczonych. Najważniejsza przyczyna "niechęci" sporej części naszego społeczeństwa do konsol do gier to oczywiście niedobór kasy.

Odkryj najnowsze możliwości multimedialnej rozrywki

Ogólnie pojęta komputerowa rozrywka od bardzo długiego już czasu cieszy się sporą popularnością – bez żadnych wątpliwości można powiedzieć, że właściwie od chwili wejścia komputerów do powszechnego użytku różne gry są istną życiową miłością dla wielu ludzi. Z drugiej strony trudno jest się temu dziwić, gdyż każdy, kto chociaż raz spotkał się z tego typu rzeczami przyzna rację co do tego, że naprawdę potrafią one być niezwykle wciągające.
wystawa w sklepie z gta v
Przygotowane przez: officalfragradio
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakich powodów GTA odniosła aż tak ogromny sukces?

Często jest tak, że nawet te osoby, które najzupełniej nie interesują się gierkami komputerowymi - albo konsolowymi, najzwyczajniej w świecie wprost przepadają za GTA. Cóż, to może dziwić. Można powiedzieć, że GTA jest najlepszą grą jaka została wydana do tej pory. Oczywiście zapewne wielu graczy całkowicie nie zgadza się z tym.
pro evolution soccer z kotem
Przygotowane przez: Sarah Joy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Konsole video - przedni patent na zabicie nudy

Nierzadko skarżymy się na nieustanną nudę. Pewnie poczucie nudy, raz na jakiś czas, nie jest takie beznadziejnie. W końcu można śmiało powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Naturalnie takie uczucie są w stanie szczególnie mocno docenić ludzie, którzy ciężko pracują, a więc zasadniczo raczej narzekają na brak wolnego czasu. Jednak naturalnie za długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest czymś świetnym. Zatem zastanówmy się co możemy robić, aby najzwyczajniej w świecie w żadnym przypadku nie skarżyć się na denerwującą nudę.
xbox i playstation na targach
Przygotowane przez: Gage Skidmore
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobre gry na platformę Playstation 4

Sporej liczby przyjemności mogą dostarczyć teraz atrakcyjne gry playstation, jednak wybranie odpowiedniej gry dla siebie lub dla przyjaciół nie jest w dwudziestym pierwszym wieku zazwyczaj kwestią tak prostą. Potrzebne jest także wybranie właściwego rodzaju gry do gracza – istotna jest wiedza, czy grywa on w gry akcji, czy może przygodowe lub wyścigowe. Najpewniej zawsze zrobić wstępną selekcję najważniejszych cech, jakie musi spełniać wymarzona gra na konsolę, takie jak między innymi Watch Dogs.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.